Milletvekili Şeker
Milletvekili Şeker'den bilet açıklaması
Kuzey Marmara Otoyolunda sıkı denetim
Kuzey Marmara Otoyolunda sıkı denetim
Büyükşehirden satılık iş yerleri
Büyükşehirden satılık iş yerleri
GTO
GTO'dan Personel Taşımacılığı yapan araçlar için önemli açıklama!
Kocaeli
Kocaeli'de yasak uygulanmaya başlandı, sokaklar boş kaldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gebze'de firma 5 bin kişilik ek istihdam sağlayacak
Gebze'de firma 5 bin kişilik ek istihdam sağlayacak
İzmit’te  karantinaya alınmıştır' yazısı asıldı
İzmit’te karantinaya alınmıştır' yazısı asıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
DİLOVASI KENT MEYDANINDA BAYRAMLAŞTI
DİLOVASI KENT MEYDANINDA BAYRAMLAŞTI
AK Dilovası bayramlaştı
AK Dilovası bayramlaştı
Haber Detayı
15 Haziran 2018 - Cuma 21:56
 
GTO’da Geleneksel Bayramlaşma
Gebze Ticaret Odası geleneksel bayramlaşmasını gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
GTO’da Geleneksel Bayramlaşma

Gebze Ticaret Odası’nda bugün gerçekleşsen geleneksel bayramlaşma törenine bölge protokolü, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.  Düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler bir konuşma yaptı. Başkan Çiler, “Bugün mutlu günümüz. Hepimiz inançlarımız gereği ibadetimizi yerine getirdik. 2009’dan beri biz bu bölgenin değerlerini ortaya çıkarırken şunu öğrendik; Gebze Çöreği unutulmuş. Yakın zamanda Gebze Çöreği’nin coğrafi şartı çıkacak. Sadece senede 2 kez yapılıyor. Bizim amacımız bu kentin değerlerini ön plana çıkarmak. Her bayram Gebze Bölgesi’nde çöreğimizi dağıtıyor ve vatandaşlarımızı Gebze Çöreği hakkında bilgilendiriyoruz. Gebze Çöreği 5 gün bayatlamıyor.

BÜYÜKŞEHİR STATÜSÜNDE İL OLSUN

Kocaeli 65 ilin toplamından fazla ihracat yapıyor. Kocaeli’nin de kalbi Gebze. 72 ilin toplamından da daha fazla vergi veriyoruz. Bu mübarek bayram günü Allah tüm dileklerimizi kabul etsin. Benim dileğim ise; bulunduğumuz bölgenin büyükşehir statüsünde il olması. Herkesten de bu dileğime destek bekliyorum. GTO olarak üniversiteden, metroya, askeri kışladan hünkâr çayırına kadar ne gayret içinde bulunduysak dileklerimiz kabul oldu.  

GEREKEN DEĞER GÖSTERİLSİN

Bundan sonra yeni bir süreç başlıyor. Sandıktan ne çıkarsa çıksın hep saygı gösterdik. Bu ülkenin kalkınmasını bu saatten sonra kimse engelleyemez. Çünkü bu ülke artık gelişmekte olan ülkeler statüsünde. Bu bölgeye siyasiler tarafından gereken değeri gösterilmesini diliyorum. Gündüz nüfusumuz Gebze’de bir buçuk milyon. 518 bin seçmeniz var. Gebze Teknik Üniversitesi daha 4. yılında Türkiye 3.’sü. Bu duygu ve düşüncelerle kazasız belasız bir bayram diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO’da, Geleneksel, Bayramlaşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı