Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 12:35
 
GÖKYÜZÜNE BIRAKTILAR
Gebze’de faaliyet gösteren ve Kocaeli’nin genelinde düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Kentin Kadınları Platformu üyeleri, iftarda bir araya geldi. Kadınlar, ‘Bir Kadın Bir Hayal’ projesi kapsamında üzerine hayallerini yazdıkları balonlar
- Haberi
GÖKYÜZÜNE BIRAKTILAR

Gebze’de birçok faaliyete imza atan Kentin Kadınları Platformu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını bu yıl Eskihisar Macera Parkı’nda gerçekleştirdi. Programa; AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kent-Ka Başkanı Tuba Şensoy, protokol üyelerinin eşleri ve bölgemizde yaşayan yüzlerce kadın katıldı. Açılışta ilk olarak Kent-Ka Başkanı Tuba Şensoy konuşma gerçekleştirdi.

 

BİR KADIN BİR HAYAL PROJESİ

‘Bir kadın bir hayal’ projesini hayata geçirdiklerini belirten Kent-Ka Başkanı Tuba Şensoy, “Büyük işler büyük hayaller kuran insanlar tarafından yapılmıştır. Fatih Sultan Mehmet bir hayal kurmuş, gemileri karadan yürütmüş yeni bir çağ açmıştır. Kendimiz için, çocuklarımız için, ülkemiz için ne yapmalıyız sorularının cevabıdır; hayal. Bugün hazırladığımız balonlarla kurduğumuz hayalleri bizde gökyüzüne bırakıyoruz” dedi.

 

KÖŞKER DESTEK İSTEDİ

Programda konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’ye bu güzel Macera Parkı’nı kazandırdık. Bölgenin en büyük macera ve aksiyon parkı. Sayın Cumhurbaşkanımız Millet Parkı diyor. İnşallah bu haftadan itibaren milletimizin buradan istifade etmeye başlayacak. Önümüzde ülke için önemi büyük olan 24 Haziran seçimleri var. Türkiye’de ki gelişimin devam etmesi için bir kez daha Cumhurbaşkanımıza destek vermeliyiz” dedi.

 

BURALAR ESKİDEN ÇÖPLÜKTÜ

Programda konuşma yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ise, “Muhteşem bir parkta bizlerde orucumuzu sizlerle birlikte açıyoruz. Burası eskiden çöplüktü. Gidilemeyen yer sizin değildir derler. Buralar Avrupa’nın elinde olsaydı neler olurdu neler derlerdi eskiden. Her şey değişiyor ve gelişiyor. İnsanca yaşadığımız bir ülke bir bölge oldu. Türkiye gelişiyor ve büyüyor. 81 milyon Cumhurbaşkanımın liderliğine inandı ve AK Parti’ye destek verdi. 24 Haziran’da yine bu desteği sizlerden bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

GÖKYÜZÜNE BIRAKTILAR

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve katılımcılar masalarda bulunan balonlara hayallerini yazdı. Balonlar hep birlikte gökyüzüne bırakılırken, Türk bayrağı logolu bayraklar gökyüzünde renkli bir görüntü oluşturdu. İftar programına katılan protokol üyeleri ve yüzlerce katılımcı ezanın okunmasıyla birlikte hep birlikte dua ederek oruçlarını açtı.

KENT-KA Başkanı Tuba ŞENSOY misafirlerine teşekkür etti.

KEFEK Başkanı Kocaeli Milletvekili R. Sezer Katırcıoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Ve Değerli Eşi, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Selamet Güner ve AK Parti Gebze Kadın Kolları Başkanını Şenay Cebelli Önder’in Katılım Sağladığı, Protokol Üyeleri,  Sivil Toplum Kuruluşlarının Hanım Temsilcileri, İş Kadınları Ve Esnaf Kadınlar ile Gerçekleştirdiğimiz "Türkiye Hayalleri" İftar Programımıza Katılım Sağlayan Tüm Misafirlerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

İftar programıyla birlikte uzun süre birbiriyle sohbet ederek kaynaşan Kentin Kadınları, yeni bir organizasyonda tekrar buluşmak üzere sözleşti.

34586072_2087494151493495_4802050453728657408_n.jpg34625164_1907872009256957_3421680159869108224_n.jpgwhatsapp-image-2018-06-09-at-12.31.50.jpeg

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖKYÜZÜNE, BIRAKTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı