Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 10:20
 
Dilovası'nda MHP’nin genç adayına büyük destek var
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Dursun Ali Furunci Dilovasını karış karış gezmeye devam ediyor.
- Haberi
Dilovası'nda MHP’nin genç adayına büyük destek var

 Dilovası'nda Tek tek her mahalleyi gezen Furunci,  Mhp Dilovası ilçe Başkanı Cihan Sevinç ile  Tavşancıl mahallesini esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Cumhur ittifakı'nı anlattı. Dilovası na önem veren ve her fırsatta ilçe teşkilatını ziyaret ederek program yapan Furunci şimdiden gönüllere girmeyi  başardı.

Genç yaşı, başarılı iş yaşamı ve siyasetteki yeni yüzüyle vatandaşlar tarafından son derece olumlu tepkiler alan Dursun Ali Furunci saha çalışmalarına ağırlık vererek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Gençlik enerjisiyle yoğun bir çalışma temposu içerisine giren Furunci; esnaf gezisi, dernek programları, sivil toplum kuruluşu ziyaretleri, düğün eğlenceleri, cenaze törenleri gibi kendi programlarının yanı sıra parti SKM’si tarafından hazırlanan programlara da aksatmadan katılım sağlıyor.

 

Milliyetçi Hareket Partisi mensupları ve vatandaşlar milletvekilliği için genç, azimli, çalışkan ve yeni insanların belirlenmesi gerektiğini ifade ederek MHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Dursun Ali Furunci’ye büyük destek veriyorlar

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası'nda, MHP’nin, genç, adayına, büyük, destek, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı