Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 12:45
 
Dilovası'nda karne Sevincine Ortak Oldular
Dilovası'nda 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının karne töreni Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulunda Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve ilçe protokolünün katılımı ile yapıldı
EĞİTİM Haberi
Dilovası'nda karne Sevincine Ortak Oldular

Dilovası'nda 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının karne töreni Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulunda yapıldı. Törene İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Nüfus Müdürü Hasan İstif, Gençlik Spor Müdürü Murat Babaoğlu ve diğer yetkililer katıldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay yaptığı konuşmada eğitim ve öğretimde kendilerine emanet edilen yavruları  en iyi bir şekilde eğitim ve öğretim faaliyetlerinde tutarak bilgili bireyler olarak yetiştirildiklerini söyledi.

Öğrencilerin yaz tatilinde aynı zamanda vakit buldukça kitap okumalarını da tavsiye eden Milli Eğitim Müdürü Murat Balay tüm öğretmen ve idarecilere gösterdikleri üstün gayretten dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Dilovası'nda 21 yıldır görev yapan ve bu yıl tayini çıkan Okul Müdürü Necmettin Akar'a Kaymakam Mustafa Asım Alkan tarafından plaket verildi.

Öğrencilerin şiir ve folklor gösterilerinden sonra sınıflara geçilerek karne dağıtımı yapıldı. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası'nda, karne, Sevincine, Ortak, Oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı