Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 12:26
 
DARICA DA KARNE SEVİNCİ
2017-2018 Eğitim Öğretim yılı sona ererken, ‪Darıca Uğur Lisesinin karne ve mezuniyet törenine katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oldu.
- Haberi
DARICA DA KARNE SEVİNCİ

Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen karne ve mezuniyet töreninde öğrencilerin ve velilerin heyecanı yüzlerine yansırken, törende kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Karabacak, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

700 BAŞARILI ÖĞRENCİMİZE BİSİKLET HEDİYE ETTİK

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak yaptığı konuşmada öğrencilere hayatlarında en öncelik konulardan birinin eğitim olması gerektiğini ifade ederek, “bugün bir yıllık emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. Bizim için en önemlisi geleceğe çok iyi hazırlanmış olmanız. Milli ve manevi değerlerimize bağlı bir nesil yetişmesi ülkemizin geleceği açısından son derece önemli.Bizler de yerel yönetimler olarak eğitime her türlü desteği verme çabası içindeyiz. Bu yıl ilçemizde sınıflarında başarılı olan 700 öğrencimize bisiklet hediye ederek, onları motive etmeye çalıştık. Bu tür çalışmalarımız önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Hepinize iyi tatiller diliyorum, ruhen ve bedenen dinlenerek tatili geçirmenizi temenni ediyorum. Öğretmenlerimize de emek ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, DA, KARNE, SEVİNCİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı