Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 09:53
 
AK Gebze’de Reis seferberliği
AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak olan Büyük Kocaeli mitingi için çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.
- Haberi
AK Gebze’de Reis seferberliği

AK Parti Gebze İlçe başkanı İrfan Ayar, gençlik kolları, kadın kolları, partinin tüm kurulları ve milletvekili adayları ile birlikte sokak sokak gezip vatandaşları mitinge davet ediyor.
GEBZE ERDOĞAN POSTERLERİYLE SÜSLENDİ 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kocaeli mitingine sayılı günler kala hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, öncülüğünde çalışan AK Gençler, ilçedeki elektrik direkleri, afiş ve poster alanlarını Erdoğan'ın resimleriyle süsledi.
REİS’E BÜYÜK TEVECCÜH VAR 
Mitinge davet broşürlerini dağıtanlar arasında yer alan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze halkının Recep Tayyip Erdoğan’a karşı ayrı bir sevgi beslediğini öne sürerek mitinge yoğun bir katılım beklediklerini söyledi.  Ayar, ”Gebze, Cumhurbaşkanımızı her zaman bağrına basmıştır. Yine öyle olacak. Halkın arasındayız, tabloyu net olarak görebiliyoruz. Büyük bir teveccüh var. Liderimiz gücünü halktan ve haktan alıyor. AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı olarak tüm organizasyonlarımızı yaptık. Gece gündüz STK’ları gezip Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Sokaklarda da broşürler dağıtıyoruz. Cumhurbaşkanımızın Pazar günü ilimize gelişini duymayan kalmayacak. STK’lar ve halkımızın da katılımı ile 15 bin kişi olarak mitinge katılım sağlayacağız.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Gebze’de, Reis, seferberliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı