Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 12:20
 
AK Darıca vitesi yükseltti
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, 24 Haziran seçimlerine yaklaşık 2 hafta kala tempoyu iyice arttırdı. Sahura kadar program yapan İlçe Başkanı Bıyık, Darıca’da 7’den 70’e herkesle birebir temas kuruyor.
- Haberi
AK Darıca vitesi yükseltti

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetimi, 24Haziran seçimleri öncesi adeta vites yükseltti. 24 Haziran’da rekor oy almak istediklerini ifade eden Bıyık, ekibiyle birlikte bu hedefi yakalamak için çalışıyor. Darıca’da SKM programlarını yoğun bir tempoda sürdüren İlçe Başkanı Bıyık, milletvekili adaylarıyla birlikte gece geç saatlere kadar programlara katılıyor. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen İlçe Başkanı Bıyık, çocukları da ihmal etmiyor. Çocuklarla sıcak diyaloglar kuran Bıyık, çocuklara küçük hediyeler vererek de gönüllerini alıyor.

FİNALİ SAHURDA YAPIYOR
Sabah erken saatlerde parti çalışmalarına başlayan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleriyle Darıcalılarla birebir temas kuruyor. Hasta ve yaşlıları da unutmayan İlçe Başkanı Bıyık, milletvekili adaylarıyla da geç saatlere kadar programlara katılıyor. Geçtiğimiz gün de AK parti Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek’le birlikte yoğun bir tempoda çalışan İlçe Başkanı Bıyık, finali sahurda İstasyondaki Kahve Deryası’nda yaptı. Partilileriyle birlikte sahur yapan İlçe Başkanı Bıyık, programların değerlendirmesini de partilileriyle toplantı yaparak masaya yatırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Darıca, vitesi, yükseltti,
Yorumlar
Haber Yazılımı