Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 10:01
 
IŞIK, “DİLOVASI’NI ENLERİN İLÇESİ YAPTIK”
AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, seçim koordinasyon merkezlerini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katıldığı törenle açtı. Burada konuşan Işık, “Dilovası’na sınıf atlattık” dedi.
SİYASET Haberi
IŞIK, “DİLOVASI’NI ENLERİN İLÇESİ YAPTIK”

Seçime az bir süre kala partilerin ilçe teşkilatları da çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı SKM’yi açtı. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın da katıldığı açılış törenine, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediyesi Başkanı Ali Toltar, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsor, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İl yöneticileri İlhan Yıldırım, Fazıl Korkmaz, Mustafa Yıldıztekin, SKM Başkanı İhsan Şanlı, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, Belediye meclis üyeleri, MÜSİAD Gebze şubesi Başkanı Nihat Yıldırım, çok sayıda parti üyesi ve vatandaşlar katıldı. 
SAHALARI VE TEŞKİLATLARI BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ
SKM açılışında yaptığı konuşmada, Seçimlere az bir zaman kaldığına işaret eden İlçe Başkanı Osman Akbulut, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel Seçimlerinde başarı için birlik olmaya davet etti. Dilovası SKM'nin İlimizde seçim çalışmalarına başlayan merkezlerden birisi olduğunu belirten Akbulut sahaları ve teşkilatları boş bırakmayacağız. Biz AK Parti'yi Dilovası ve Kocaeli’nde büyütmek istiyorsak, Herkese kollarımızı ve kucaklarımızı daha geniş açacağız. Vatandaşlarımızı kucaklayacağız, bütünleştireceğiz. AK Parti şemsiyesi altında Dilovası İlçemizde ve Kocaeli’mizde herkesin yeri var" dedi.
TÜRKİYE’DE REFAH VE KALKINMA ÇOK CİDDİ SEVİYEYE GELDİ
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “24 Haziran seçimleri bir istiklal ve istikbal mücadelesidir. Çok çalışmamız lazım” dedi. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışında yaptığı konuşmada, “AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’de refah ve kalkınma çok ciddi seviyeye geldi. Bir taraftan terörle mücadele yürütülüyor. Diğer taraftan da ülkenin çok ciddi bir kalkınma hamlesi söz konusu. Türkiye bunları eskisi gibi birlerine eyvallah çekerek, yapmıyor. Kendi gücüyle milletinin gücüyle kendi iradesiyle bunları gerçekleştiriyor” dedi.
TÜRKİYE'MİZİ SİZLERİN DESTEĞİYLE İNŞA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Ak Parti Kocaeli İl Başkan vekili Abdullah Eryarsoy, AK Parti iktidarında yapılan hizmetler görmek istemeyen çevrelerin olduğunu belirterek, "Onların yaptıkları çalışmaları da biliyoruz. Bu ülkeye hangi hizmetlerin yapıldığını milletimiz görüyor. Bizi eleştiriyorlar. Yetmiyor yaptığımız işleri de yapacaklarını ifade ediyorlar. Bu zamana kadar nerdeydiniz. AK Parti, hamdolsun 16 yıldır milletinin hizmetinde var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur. 24Haziran seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkarak Milletimizin yaşam standardını yükseltmeye, ülkemizin saygınlığını itibarını artırmaya, Yeni Türkiye'mizi sizlerin desteğiyle inşa etmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Pazar günü Kocaeli'de yapılacak olan mitingine tüm Dilovalıları bekliyorum" dedi.
BAŞARAMAYACAKLAR
Gezi Olayları, 17.25 Aralık, 15 Temmuz’da AK Parti iktidarını görevden uzaklaştırmak isteyenlere milletin fırsat vermediğini belirten Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “24 Haziran seçimleri bu memleketi teslim almak isteyenlerle teslim etmek istemeyenlerin mücadelesidir. Başaramayacaklar. Bu bir istiklal ve istikbal mücadelesidir. Onun için çok çalışmamız lazım. AK Parti halkın kurduğu bir partidir. Bizim makamla işimiz olmaz, davamız aziz milletimizdir. AK Parti Dilovası’nı ilçe yaptı ve bütün eksiklerini tek tek giderdi. Partimiz ilçeyi ormandan çıkarttı, şu anda Dilovası’nda tapu sorunu kalmadı” açıklamalarında bulundu.
“24 HAZİRAN ÇOK ÖNEMLİ”
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık açılış töreninde yaptığı konuşmada şunlara değindi; “16 Nisan’da halkımızın iradesiyle onaylanan sisteme, 24 Haziran’da geçiş yapacağız. Bu yüzden bu seçim çok önemli. Uygulamayı görmeden halkın iradesini yok saymaya çalışanları siz de görüyorsunuz. Biz iki oy kullanacağız adayımız belli. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek vereceğiz ve yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız ama bununla da yetmez. Parlamentoda da güçlü bir AK Parti gerek. Bu yüzden önce Recep Tayyip Erdoğan’a daha sonra da AK Parti’ye oyumuzu vereceğiz. Yeni sistemi güçlü bir şekilde uygulamaya koyacağız. Sandıktan hem liderimizi hem de partimizi destekleyeceğiz.
IŞIK MÜJDELERİ VERDİ
Dilovası bizim dönemimizde aldığı hizmetleri hiçbir zaman almadı. En kötülerle anılırken burası şu an en iyilerle anılmakta. İlçemizin herhangi bir altyapı sorunu kalmadı. Dilovası en iyi su, doğalgaz altyapısına sahip. Burada önceden öğretmen bulunamazdı ama biz burayı zorunlu hizmet bölgesi yaparak onun da önüne geçtik ve Dilovası’nın eğitim sorununu çözdük. Hastanemizi bölgemize kazandırdık tedavilerimizi hatta artık ameliyatlarımızı da burada oluyoruz. Size bir müjde vereyim Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’yle devlet hastanesini entegre edeceğiz ve burada profesörlere tedavi olacaksınız. Kömürcüleri de buradan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz zaman alacak ama onun da sözünü size veriyorum. Bilişim Vadisi’ni görüyorsunuz, burada okuyan çocuklarımız güzel eğitip oraya göndereceğiz ve bölge kendi içinde kalkınacak.”dedi

Işık’ın konuşmasından sonra heyet vatandaşlarla selamlaşarak, iftar programına katıldı.

34559887_646900085650623_7794409526685335552_n.jpg34580060_646899745650657_7764712636742107136_n.jpgfikriisik.jpg34648790_646899695650662_4343387649193541632_n.jpgwhatsapp-image-2018-06-06-at-19.24.35.jpegwhatsapp-image-2018-06-06-at-19.35.22.jpegwhatsapp-image-2018-06-06-at-19.56.56.jpegwhatsapp-image-2018-06-06-at-20.37.32.jpegwhatsapp-image-2018-06-07-at-14.37.16.jpeg

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: IŞIK,, “DİLOVASI’NI, ENLERİN, İLÇESİ, YAPTIK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı