Haber Detayı
28 Aralık 2021 - Salı 22:22
 
Yaman, Yıldırım ve Şayir'den yoğun program!
SİYASET Haberi
Yaman, Yıldırım ve Şayir'den yoğun program!

Çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve ekibi ilçe ziyaretleri yapan Kocaeli Milletvekilleri ile de gün boyu bir dizi ziyaretler yapmaya devam ediyor. Gün boyu gerçekleştirilen programlar kapsamında ilçede bir dizi ziyaretlere Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın yanı sıra programa Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ile Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Demir’de katıldı.

millet-bahcesi-(1)-003.jpg
MİLLET BAHÇESİNİ İNCELEDİLER
Yaman, Şayir, Yıldırım ve beraberindekiler ilk ziyaretini inşaat çalışmaları başlatılan Millet Bahçesinin şantiye alanını ziyaret ettiler. 218 dönümlük bir arazi üzerine kurulacak olan Millet Bahçesi’nde şantiye yetkilileri ile bir araya gelen Yaman, Şayir ve Yıldırım çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
sehit-nihat-kartas-stadi-(2).jpg
ÇALIŞMALARI GEZDİLER
Millet Bahçesinin ardından yenileme çalışmaları devam eden Dilovası Şehit Nihat Karadaş stadında ki çalışmaları da inceleyen Yaman ve beraberindekiler yenileme çalışmaları devam etmekte olan stadın zemin, tribün ve diğer alanlarında incelemelerde bulunarak yeni stadın Dilovası’na yakışacak bir stad olacağını ve stadın spor kulüplerine ve gençlere hayırlı olmasını dilediler. Ardından da yapımı devam eden Dilovası Kapalı Semt Pazarı ve Katlı Otopark inşaatını da inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
emniyet-muduru.jpg
PROTOKOL VE MUHTARLARA ZİYARET
Yapımı devam eden çalışmaları inceleyen Yaman, Şayir ve Yıldırım daha sonra ilçe de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler. Önce İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar’ı ziyaret eden Yaman ve beraberindekiler daha sonra Mimar Sinan Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarını ve hemşerilerini, Orhangazi Mahallesi Muhtarımız Ebubekir Özavcı’yı ve Mimar Sinan Mahallesi Muhtarımız Alaattin Durmuş’u ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. İlçe de esnaf ziyaretleri de yapan Yaman ve beraberindekiler ardından da Dilovası Ağrı Eleşkirtliler Derneği Başkanı Mahmut Kocabay ve yönetimini ziyaret eden Yaman, Şayir ve Yıldırım burada dernek yönetimi ile bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.
hastane-001.jpg
HASTANEYE EK BİNA
Dilovası İlçe Sağlık Müdürü Mustafa Polat’ı da ziyaret eden Yaman ve beraberindekiler, ilçedeki aşılanma oranı, idari binanın revize çalışması hakkında da fikir alışverişinde bulunurken ardından Dilovası Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığının onayıyla C statüsüne geçiş süreci başlatılan Dilovası Devlet Hastanesi’nin son durumu hakkında Hastane Müdürü Şükrü Gözalan ve Müdür Yardımcısı Ahmet Demir’den bilgiler aldılar. Görüşmede hastanenin ilerleyen süreçte 25 yatak kapasitesinden 50 yatak kapasitesine çıkması için ek bina çalışmasının olacağı belirtildi.
komurculer-osb-(1).jpg
KÖMÜRCÜLERDE SONA DOĞRU
Akşam saatlerinde de Kömürcüler OSB yönetimi ile bir toplantı yapan Yaman, Şayir, Yıldırım ve beraberindekiler kısa bir süre içerisinde kaldırılacak olan Kömürcüler OSB’nin son durumu hakkında bilgiler aldılar. Kömür faaliyetlerinin tamamına yakının durdurulduğunu belirten OSB Yönetimi son kalan kömürlerinde kısa sürede bitirilerek OSB’nin faaliyetlerinin tamamının durdurulacağını belirttiler. Kömürün kaldırılmasından sonra da OSB alanında ilerleyen süreçte ne gibi bir faaliyet alanı olacağı konusunda da fikir alışverişinde bulunduklarını belirtiler.
taziye-(2).jpg
TAZİYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİLER
Gün boyu süren ve akşam saatlerinde de devam eden ziyaretlerin son bölümü de taziye ziyaretleri ile son buldu. Yaman, Şayir, Yıldırım ve beraberindekiler, yakın bir zamanda yakınlarını kaybeden İstişare Kurulu Üyesi Dilaver Güngör’e, İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Meral’e, İrfan Ertürk’e ve Hüseyin Yalçın’a taziye ziyaretleri gerçekleştirdiler.
ilce-saglik-mudurlugu.jpgesnaf-001.jpgaile-sagligi-merkezi.jpgeleskirtliler-dernegi.jpgkapali-pazar---otopark-(1).jpgmuhtarlar.jpgsehit-nihat-kartas-stadi-(1).jpg
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaman,, Yıldırım, ve, Şayir'den, yoğun, program!,
Yorumlar
Haber Yazılımı