Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 11:00
 
Ünlü; 'Tarhan Büyükakın’dan özür dilemeli'
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’a yönelik “Bence Tahsin Tarhan Büyükakın’dan özür dilemeli” dedi.
SİYASET Haberi
Ünlü; 'Tarhan Büyükakın’dan özür dilemeli'

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olarak konuşan Ünlü “Tahsin Tarhan’ın söylemleri akla ziyandır. Tarhan tribüne oynadı fakat tribün çökmüştür. CHP kurumsal bir siyasi partidir. İl teşkilatı milletvekilinin içeriğine bakmadan bu tarz açıklamalar yaptırmamalıdır. Projelerin başarı olduğunu Tahir Büyükakın belgelerle kanıtladı. Tahir Bey gol Tahsin Tarhan’a gol atmıştır. Bizler Tahir Büyükakın’ın yanındayız” dedi.

 

DEVLET GÖREVİNİ YAPIYOR

Basın açıklamasında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP Kocaeli teşkilatları haftalık programlarına devam ediyor. 3 aylık çalışma programımızın son haftalarına geldik. Yarın İzmit Kaymakamımızı ve İzmit İlçe Emniyet Müdürümüzü ziyaret edeceğiz. 23 Kasım’da öğretmenlerimizle kahvaltıda bir araya geleceğiz. MHP Aralık ayının ilk haftası 3 aylık çalışmaların değerlendirileceği bir sunum gerçekleştirecek. Orada tutulan raporlar belediyelere, valimize, kaymakamlarımıza ve genel başkanımıza gönderilecek. Eğitimdeki başarı çok önemli. Biz eğitimdeki başarıyı takdir ediyoruz. Öğrencilerimizin okula devamsızlığı için alınan önlemler, okul çıkışlarında öğrencilerin güvenliği için tutulan nöbetler gibi uygulamaları destekliyoruz. Eğitimdeki bu projelere herkes sahip çıkmalı. Bizler bu konuların da takipçisiyiz. Çocukların sokaktan kurtarılması projesini de destekliyoruz. Devlet görevini yapıyor. Kimse çocuğunu sokakta çalıştıramayacak” dedi.

DANIŞMAN KADROSUNU DEĞİŞTİRMELİ

EYT’lilerle ilgili de değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin EYT açıklamasını destekliyoruz. EYT mağduru arkadaşlarımıza gerekli açıklamaları yapıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti gerekli ekonomik güce geldiğinde EYT’li arkadaşlar haklarını alacaklardır. Hak mücadelelerine devam edebilirler ama provokasyonlara gelmemeliler” dedi.


CHP Milletvekili Tahsin Tarhan ile ilgili sözlerinin devamında Ünlü “Danışman kadrolarıyla ilgili uyarılarda bulunuyorum. Tarhan’da danışman kadrosunu değiştirmeli. Önüne uzatılan her kağıdı okursan yanlış söylemlere girersin. Bence Tahsin Tarhan Büyükakın’dan özür dilemeli. Aslında Kocaeli’den özür dilemeli. Tahsin Tarhan herhalde golf oynuyor ben bilmiyorum. O da bir spordur yapmaya devam etsin” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü;, 'Tarhan, Büyükakın’dan, özür, dilemeli',
Yorumlar
Haber Yazılımı