Haber Detayı
14 Mayıs 2022 - Cumartesi 13:11
 
MİLLETVEKİLİ İLYAS ŞEKER ATAKENT CİHAN HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Kocaeli Milletvekili, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi, Meclis Araştırması Komisyonu Başkanvekili ve Meclis Araştırması Komisyonu Üyesi olan İlyas Şeker, Özel Atakent Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt’u makamında ziyaret etti.
RESMİ İLAN Haberi
MİLLETVEKİLİ İLYAS ŞEKER ATAKENT CİHAN HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 Özel Cihan Hastanesi, kısa bir süre önce Atakent Sağlık Grubu tarafından satın alınmış ve Atakent Cihan Hastanesi ismi ile sağlık hizmeti sunumuna devam etmeye başlamıştı. Gruba hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli’nin sevilen iş insanlarından olan ve Atakent Sağlık Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Kemalettin Akkurt’u makamında ikinci kez ziyaret etti. 
 
Akkurt’un yatırımını yaptığı Atakent Sağlık Grubu’nun Yalova ve Bursa’da faaliyet gösteren hastane ve tıp merkezlerinin ardından Kocaeli’de Cihan Hastanesi’ni gruba dahil ederek büyümesinden mutluluk duyduklarını belirten Şeker, yeniden atağa geçen ve büyüyen hastanenin Kocaeli’de sunulan sağlık hizmetlerine kıymetli bir değer kazandırdığını ifade etti. Genel sağlık politikaları hakkında Akkurt ile görüş alışverişinde bulunan Şeker, Atakent Cihan Hastanesi’nden pozitif beklentiler içinde olduklarını belirtti. 
Kaliteli sağlık hizmeti sunumu konusunda özenli ve dikkatli olduklarını belirten Atakent Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt, gerçekleştirdikleri faaliyetlerde hastaların konforu ve memnuniyetini odağa alarak hizmet standartlarını belirlediklerini, böylelikle başarılı bir sağlık yönetimi sürecine ulaştıklarını ifade etti. Görüşmenin sonunda Akkurt, nazik ziyareti için Şeker’e teşekkür eti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, İLYAS, ŞEKER, ATAKENT, CİHAN, HASTANESİ’Nİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı