Haber Detayı
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 11:28
 
Kıraç, Zafer Bayramında Gebzelilerle bulıuşacak
Büyükşehir Belediyesi, düzenleyeceği etkinliklerle Zafer Bayramı’nı Kocaelililere tam anlamıyla yaşatacak. İzmit ve Gebze’de iki ayrı konser düzenlenecek.
KÜLTÜR Haberi
Kıraç, Zafer Bayramında Gebzelilerle bulıuşacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türk Ulusunun bağımsızlık mücadelesindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı düzenleyeceği etkinlik ve konserlerle kutlayacak. Sevilen sanatçılar; Tuğçe Kandemir, Koray Avcı ve Kıraç, Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında sahne alacak. Konserler, Zafer Bayramı’na coşku katacak. 

KIRAÇ KONSERİ GEBZE’DE

Büyükşehir, Zafer Bayramı kutlamalarına bir gün öncesinden başlayacak. 29 Ağustos Pazar günü İzmit ve Gebze’de iki ayrı konser düzenlenecek. Sevilen sanatçı Tuğçe Kandemir 29 Ağustos Pazar günü, 20.30’da, Seka Park Uçurtma Tepesi’nin önündeki sahnede sevenleriyle buluşacak. Türk Rock Müziğinin güçlü sesi Kıraç ise aynı gün Gebze Metin Oktay Stadı’nda şarkıları ile bayram coşkusuna katılacak. Kıraç Konseri 21.30’da başlayacak.

30 AĞUSTOS’TA KORAY AVCI KONSERİ

30 Ağustos Pazartesi günü ise Koray Avcı en güzel şarkılarıyla Kocaelilerin Zafer sevincine ortak olacak. 20.30’da başlayacak olan konser, İzmit Seka Park Uçurtma Tepesi’nin önünde gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kıraç,, Zafer, Bayramında, Gebzelilerle, bulıuşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı