Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 21:25
 
GOSB, Rus heyetini bölgede ağırladı
GOSB, Rusya’nın Türkiye Ticaret Mümessilliği tarafından düzenlenen ziyaret programı çerçevesinde, İvanovo Bölgesi Hükümet Başkan Yardımcısı Lyudmila Dmitriyeva ve beraberindeki heyeti ağırladı.
EKONOMİ Haberi
GOSB, Rus heyetini bölgede ağırladı

Heyette Dmitriyeva’nın yanı sıra, İvanovo Bölgesi Hükümet Üyesi-Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Dairesi Başkan Yardımcısı Anastasia Meshalovskaya, İvanovo Bölgesi Yatırım Çekme Ajansı Başkanı Yuliya Tumanova, İvanovo Bölgesi Yatırım Çekme Ajansı Danışmanı Elena Usaçeva, Galteks Ltd. Şti. tekstil şirketinin Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Ortağı Mikhail Oleynik ile Rusya'nın Türkiye Ticaret Mümessili Aydar Gashigullin ve Rusya'nın Türkiye Ticaret Mümessilliği Danışmanı Vera Borisova yer aldı.

GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez ve Bölge Müdür Yardımcısı Hülya Kaynak’ın karşıladığı heyete, Bölge Müdürlüğü’nün faaliyetleri ve katılımcılara sunulan hizmetler hakkında bilgi aktarıldı.

GOSB Yurtdışı yatırımları hakkında da detaylı bilginin verildiği toplantı sonunda, Sönmez tarafından Başkan Yardımcısı Lyudmila Dmitriyeva’ya ziyaret anısına GOSB anı tabağı takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GOSB,, Rus, heyetini, bölgede, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı