Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 11:50
 
Dilovası kapalı yüzme Havuzu'nda 5 yıldızlı hizmet
Dilovası Kapalı Yüzme Havuzunda kusursuz hizmet organizasyonu sağlayan İlçe Spor Müdürü Murat Babaoğlu ve Tesis Amiri Semih Karadeniz’in uyumlu oluşuyla  tesis, sporun ve sosyal aktivitelerin çekim merkezi haline geldi.
SPOR Haberi
Dilovası kapalı yüzme Havuzu'nda 5 yıldızlı hizmet

Yarı Olimpik Yüzme havuzunu içinde barındıran tesisin COVİD 19 virüsüne karşı  temizliği günün her saatinde özenle yapılıyor. Tesis Haftanın beş günü Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Sabah 06 ile gece 22.00 saatleri arasında  kesintisiz hizmet veriyor. Havuz ve diğer aktivitelerde bayanlara ve erkeklere ayrı ayrı günler ve saatler belirlenmiş. Tesiste yararlanmak isteyen ilçe sakinleri Aylık abone şeklinde kayıtlarını yaptırarak belirli sayılar dahilinde tesise kabulleriyle yoğunluk ve yığılmaların önüne geçilmesi böylece  sağlanmış. 2 adet masa tenisi salonu, 2 adet satranç ve 1 eğitmen odası ile soyunma odaları ve duşlar yer alıyor.

BAY VE BAYAN FİTNESS SALONU

Yapının zemin katı; giriş fuayesi, yarı olimpik yüzme havuzu ve çocuk havuzundan oluştu. Ayrıca bu katta kafeterya, 2 adet antrenör odası, 2 adet soyunma odası ve büro birimleri yer alıyor. Birinci katta ise kat fuayesi, bay ve bayan fitness salonu, soyunma ve duş alanları, mescitler ve 94 kişilik seyirci tribünü var. HAVUZ HERGÜN TEMİZLENİYOR Havuz'un Her gün temizlendiğini söyleyen Murat Babaoğlu ayrıca günde 200 kişi havuzda yüzebiliyor dedi.

TESİSDE HAVUZ FİYATI             

  6-12yas  86tl

 12yas ustu 123

 İrtibat 754 23 35

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, kapalı, yüzme, Havuzu'nda, 5, yıldızlı, hizmet,
Yorumlar
Haber Yazılımı