Haber Detayı
01 Eylül 2021 - Çarşamba 04:59
 
Çolakoğlu Metalurji A.Ş’den Farabi’ye anlamlı destek
Son yıllarda yaptığı sosyal yardımlarla adından sıkça söz ettiren Çolakoğlu Metalurji A.Ş şimdi de Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne önemli bir destekte bulundu.
EKONOMİ Haberi
Çolakoğlu Metalurji A.Ş’den Farabi’ye anlamlı destek

Organize Sanayi Bölgeleri Yönetim Kurulu Üyesi (OSBÜK), Çolakoğlu Metalurji A.Ş Kurumsal İlişkiler Koordinatörü ve Kocaeli-Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Türker ve Yönetim Kurulu üyeleri, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bir adet ultrason cihazı bağışında bulundular.

TÜRKER VE AYDIN TESLİM ETTİ

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Güneş’e teslim eden Çolakoğlu Metalurji A.Ş. Kurumsal İlişkiler Koordinatörü ve Kocaeli-Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Türker’e Kocaeli İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü İlhan Aydın’da eşlik etti. 

ÜÇ GAKKOŞ ANLAMLI GÜNDE BULUŞTU

Üç gakkoş bu anlamlı günde bir araya gelirken, Ultrason cihazını teslim alan hastane Başhekimi Prof.Dr.Mustafa Güneş, yaptığı açıklama da “Ultrasonografi cihazının günümüzde çok önemli bir yeri olduğu ve hastalarımızın tanı ve tedavisinde önemli bir gelişme sağlayacağını belirterek, bizlere böylesine anlamlı bir destek verdikleri için Çolakoğlu Metalurji A.Ş Yönetim kurulu Ekibine ve Mustafa Türker’e teşekkürlerimizi sunar ayrıca bölgemizdeki sağlık kuruluşlarına verdikleri desteklerden ötürü de başarılarının devamını dileriz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çolakoğlu, Metalurji, A.Ş’den, Farabi’ye, anlamlı, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı