Haber Detayı
20 Mart 2021 - Cumartesi 23:35
 
Bozkurt, Dilovası Ağrılılar Derneği'nin yeni başkanı oldu
Dilovası Ağrılılar Derneği 5. Olağan Genel Kurulu Dilovası Ağrılılar Derneği lokalinde gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
Bozkurt, Dilovası Ağrılılar Derneği'nin yeni başkanı oldu

Divan Kurulu Başkanlığına Muhyettin Gültekin, üyeliğede Yavuz Yılmaz ve Servet Turan seçildi. Tek liste ile girilen seçimde açık oylama önerisi kabul edilirken yapılan açık oylama sonucu üyelerin tamamının oyunu alan Muhammet Şerif Bozkurt, Dilovası Ağrılılar Derneğinin yeni başkanı oldu.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir

Yapılan seçim sonucunda Başkan olarak seçilen Bozkurt, Hemşerilirimizden aldığımız destekle Dilovası Ağrılılar Derneği ‘ni daha iyi yerlere getirmek, birlik ve beraberliği daha üst noktalara taşımak için yönetim olarak büyük çaba harcayacaklarını belirtti. Yeni yönetimin en büyük hedefi Derneğimizin kendi öz kaynağıyla yapılacak olan dernek binasının olacağını söyledi.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'DİLO LILAR 2009 AĞRILILAR DERNEĞİNE HOŞGELDİNİZ' görseli olabilir

Seçim sonrası Muhammet Şerif Bozkurt başkanlığındaki dernek yönetimi ise şu isimlerden oluştu: "Özkan Özmen, Mehmet Emin Tuza, Cihan Akboğa, Bişar Yaman, Bekir Dursun, Ümit Biber, Nihat Kocabay, Hacı Demirci, Hanifi Dursun, İsa Adıgüzel, Tuncay Oğul, Sabahattin Gültekin, Mahpus Aydemir, Kasım Tulumtaş, Metin Daşdemir, Orhan Şahin, Önder Yalçınkaya, Ramazan Arslan, Kemal Kızılırmak"

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve masa görseli olabilir

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bozkurt,, Dilovası, Ağrılılar, Derneği'nin, yeni, başkanı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı