Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 16:55
 
Başkan Ünlü, Gergerlioğlu bir teröristtir!
Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun vekilliğinin düşmesi hakkında konuşan Ünlü, “Gergerlioğlu bir teröristtir. Bir Fetö’cüdür” ifade etti.
SİYASET Haberi
Başkan  Ünlü, Gergerlioğlu bir teröristtir!

TÜM DÜNYAYA ŞOV YAPAN BİR ADAM


HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesi ve HDP’nin kapatılma davası hakkında değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Ömer Faruk Gergerlioğlu kimdir? Nerden gelmiştir? Seka Devlet Hastanesi’nde başlayan serüveni cezaevinde sona erecek. Gergerlioğlu, mecliste tüm dünyaya şov yapan bir adamdır. Bugün bakıldığı zaman güçlü Türkiye’ye kimse hainlik yapamayacağını gösterdik. Gergerlioğlu’nun FETÖ destekçisi ve PKK destekçisi olduğunu herkes bilmektedir. Benim ülkemde bu insanlara bakılmayacak.

HANÇERLENECEK YERİMİZ KALMADI


CHP İl başkanı Harun Yıldızlı, Gergerlioğlu’nu savunuyor. Alınacak 3-5 oy için onu savunuyor. Vatandaşım CHP’ye onun hesabını sandıkta soracak. Gergerlioğlu bir teröristtir. Bir Fetö’cüdür. Bundan sonra PKK bir terör örgütü’dür diyemeyen bir parti kurulamayacak. Türkiye kendi içindeki parazitleri temizleyen bir devlet. Sırtımızda hançerlenecek yerimiz kalmadı. Artık kimse ülkemizi hançerleyemeyecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, , Ünlü,, Gergerlioğlu, bir, teröristtir!,
Yorumlar
Haber Yazılımı