Haber Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 07:55
 
Başhekimler durum değerlendirmesi için toplandılar!
Kocaeli Kamu Hastaneleri Başhekimleri Değerlendirme Toplantısı bugün Kocaeli Valiliği Karamürsel Alp toplantı salonunda, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan başkanlığında gerçekleşti.
SAĞLIK Haberi
Başhekimler durum değerlendirmesi için toplandılar!

İl Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Başkan Yardımcıları ile ilimizdeki kamu hastanelerinin başhekimlerinin katılım sağladığı toplantıda, pandemi süresince merkezlerde sunulan sağlık hizmetleri detaylı olarak değerlendirildi, gerekli planlamalar oluşturuldu.
Toplantıda ayrıca aşılama çalışmaları, servis ve yoğun bakım doluluk oranları, genel sağlık hizmetlerinin işleyiş gibi konularda sağlık yöneticilerince detaylıca ele alındı. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan toplantıda koronavirüsle mücadelede en önemli silahın aşı olmak olduğunun altını çizdi “Aşı sırası gelen tüm vatandaşlarımızı koronavirüs aşılarını olmak üzere kendilerine en yakın sağlık merkezlerine başvurmaya davet ediyorum. Aşı olmak bir vatandaşlık görevidir. Lütfen toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirelim. Hem sevdiklerimizi hem de kendimizi bu hastalıktan ancak bu şekilde koruyabiliriz” dedi.
Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık tarafından katılımcılara koronavirüs ve ilimizdeki kamu hastanelerinde genel durumu anlatan ve grafiklerle desteklenen bilgilendirici sunumda gerçekleştirildi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başhekimler, durum, değerlendirmesi, için, toplandılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı