Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 13:39
 
Bakan müjdeyi verdi: Yarından itibaren aşı olabilecekler!
Sağlık Bakanı Koca, şehir içi ve şehirler arası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafının yarından itibaren aşı olabileceğini bildirdi.
SAĞLIK Haberi
Bakan müjdeyi verdi: Yarından itibaren aşı olabilecekler!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler.' dedi.

GIDA VE DAĞITIM SEKTÖRÜ

 

Baka Koca dün  Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanlarının programa dahil edildiğinin haberini vermişti.

 

BERBER VE KUAFÖRLER DE AŞILANMAYA BAŞLIYOR

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programı kapsamında berber ve kuaförlerin de yarından itibaren aşı olabileceğini bildirdi. Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin." ifadelerini kullandı.

 

YAŞ KISITLAMASI OLMADAN TÜM AVUKATLAR AŞI PROGRAMINA DAHİL OLUYOR

 

Bakan Koca "Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, müjdeyi, verdi:, Yarından, itibaren, aşı, olabilecekler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı