window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 01:19
 
YRP, Ankara'ya gidiyor
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Ekim ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. Yoğun bir katılım ile yapılan toplantının gündeminde, partinin 17 Kasım’da Ankara’da gerçekleştireceği ilk büyük kongresi vardı. İlçe Başkanı Engin Kılıç, “Gebze’den istenen 10 otobüs hedefine ulaştık. Devamı da gelecek” dedi.
SİYASET Haberi
YRP, Ankara'ya gidiyor

Yeniden Refah Partisi 17 Kasım’a hazırlanıyor. Önceki akşam parti binasında Ekim ay ilçe divan toplantısını gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, 17 Kasım’da Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılacak ilk büyük kongrelerine çıkarma yapmak için kolları sıvadı. Toplantıya İl Başkanı Mehmet Aras, İl Başkan Yardımcıları Maşallah Söğüt, Yılmaz Karagülle, Kamil Tökgöz, İl yöneticileri Mustafa Kabaca, Şahin Tökgöz, Celal Dülger, Necmettin İşlek, İl Müfettişi Emin Gürcan ve Ali Taştan katıldı.  Divan toplantısında sırası ile söz alan Gebze ilçe Birim başkanları ve Mahalle başkanları raporlarını divana sundular.  Divanda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Engin Kılıç,” Birim başkanlarımıza ve Mahalle teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Özverili çalışmaları neticesinde 17 Kasım’da yapılacak büyük kongremiz için Gebze’mizden istenen 10 otobüs hedefini yakaladık. Devamı da gelecek şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ı” dedi.

SÖĞÜT’TEN KONGRE DAVETİ
Ardından söz alan İl Eğitim Başkanı Maşallah Söğüt, “Biz Yeniden Refah Partisi olarak yaptığımız çalışmalar ve projelerle milletimizi yeniden kararlı umutlu ve geleceğe güven ile bakar hale getireceğiz. Erbakan Hocam bizlere derdi ki, ‘Akıl’ bize sunulanların dışında sorun olan problemlere çözüm bulmaktır. Biz Yeniden Refah olarak milletimize dayatılan çözümsüzlüğü kabul etmiyoruz ve sorunların çok kısa bir sürede çözüleceğine inanıyoruz. Mevcut iktidar 17 yılın sonunda dâhiyane bir buluşla Borçlanma Genel Müdürlüğü kurdular. Biz Yeniden Refah Partisi olarak bu kurumu lağvedip Öz kaynak Paketi oluşturma genel müdürlüğü kuracağız. Milletimize diyoruz ki bu umuda bir el verin” dedi. Söğüt tüm hemşerilerini 17 Kasım Pazar günü Ankara’da yapacakları kongrelerine beklediğini belirtti.

BIRAKIN PARTİYİ, TURŞU BİLE KURAMAZLAR
Ardından ilçe divanına sürpriz bir katılım yapan İl Başkanı Mehmet Aras, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Aras’ın hedefinde Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu vardı. Aras şöyle devam etti, “Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu abilerinden izinsiz değil parti, turşu bile kuramaz. Öyle veya böyle bu iktidar döneminde bir makamı işgal eden insanların üzerine dönemin kiri bulaştı. Bu dönemin kirini üzerinde bulunduran insanlara bu millet asla itibar etmeyecektir. Bu yüzden Babacan, Twitter üzerinden partisine isim aramaktan vazgeçsin, boşa kürek çekmesin” dedi.

Divanda en çok üye yapan ilçe yönetim kurulu üyesi Rıfat Öz’e plaketini İl Başkanı Mehmet Aras takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YRP,, Ankara'ya, gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı