window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 01:23
 
Yaman, Antep İl Koordinatörü oldu
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a AK Parti Genel Merkezinden bir görev daha. Yaman Gaziantep İl Koordinatörü olarak atandı. Atamanın ardından Vekil Yaman, soluğu Gaziantep’te alarak İl Danışma toplanıtsında partililerle bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Yaman, Antep İl Koordinatörü oldu

YAMAN’A GÖREV ÜSTÜNE GÖREV

Geçtiğimiz dönem İçişleri Komisyonunda ve Hakkari İl Koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Yaman’a yeni dönemde de görev üstüne görev verilmeye devam ediyor. Yaman, yeni dönemde AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği, İçişleri Komisyonu, Türkiye-Macaristan Dostluk Grubu Başkanlığı, AK Parti Teşkilat Başkanlığı Güneydoğu Anadolu Komisyonunda görev almasının ardından AK Parti Genel Merkezince yeni bir görev daha verildi. Gittiği Güneydoğu’da partililler tarafından oldukça sevilen Vekil Yaman’a son olarak Gaziantep İl Koordinatörlüğü görevi verildi.

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.53.11.jpeg

GAZİANTEP’E İL KOORDİNATÖRÜ OLARAK GİTTİ

Seçim bölgesi Kocaeli’de ki çalışmalarının yanısıra Genel Merkez, TBMM, Güneydoğu çalışmalarını aralıksız sürdüren Yaman, yerinde durmuyor. Kocaeli, Ankara ve Güneydoğu arasında mekik dokuyan Yaman geçtiğimiz günlerde Gaziantep İl Koordinatörü olarak Gaziantep’e gitti.

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.53.38.jpeg

YOĞUN KATILIM OLDU

Yaman burada Gaziantep İl Danışma toplanıtısına katıldı. Partililerin yoğun katılım gösterdiği İl Danışma toplantısı Onat Kutlar Devlet Tiyatro Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya Genel Merkez İl Koordinatörü ve Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın yanısıra  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İl Başkanı M. Eyüp Özkeçeci'nin yanı sıra milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel, Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz ve partililer katıldı. Toplantının gündeminde, Barış Pınarı Harekatı, Gaziantep ekonomisi, Millet Bahçesi ve kente dair yatırımlar yer aldı. 

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.54.01.jpeg

TÜRKİYE’DE HİÇ BİRŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Toplantıda partililere seslenen AK Parti Kocaeli Milletvekili, Gaziantep İl Koordinatörü Cemil Yaman “Gaziantep’e 6’ıncı gelişim ve her geldiğimde Gaziantep bir farklı güzelleşiyor. Derdimiz, sevdamız ve davamız bellidir. Derdimiz, davamız millettir. Sizler ile bizler arasında hiçbir fark yoktur. Bu ülke sıradan bir ülke değildir. Bu millet sıradan bir millet değildir. AK Parti yalnız parti değildir. AK Parti, medeniyetimizin bugün ki temsilcisidir. Bizim derdimiz ve davamız sadece oy almak değildir. Öyle olsaydı sizin karşınızda hesap veriyor olmazdık. Siz soru sordunuz, size hesap vereceğiz. 15 Temmuz’da olduğu gibi bu millet vatan için bayrak için millet iradesi için canını ortaya koydu. Biz bu milletin hizmetkarlarıyız. AK Parti kurulduğunda Cumhurbaşkanımız, ‘Türkiye’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak’ dedi. Bugün Türkiye’de hiç bir şey eskisi gibi değil” dedi.

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.54.11.jpegwhatsapp-image-2019-11-05-at-23.55.35.jpeg

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.52.56.jpeg

ANTEP’TEN SONRA KİLİS’E ZİYARET

Vekil Yaman, Antep’teki programının ardından Kilis’e geçti. Burada Bölge Koordinatörü Ruken Kilerci ile birlikte AK Parti Kilis İl Başkanı Mehmet Murat Karataş’ı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Ardından Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut’u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

whatsapp-image-2019-11-05-at-23.58.10.jpegwhatsapp-image-2019-11-05-at-23.58.35.jpegwhatsapp-image-2019-11-05-at-23.57.58.jpeg

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaman,, Antep, İl, Koordinatörü, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı