Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 15:53
 
Vali Aksoy'dan Avrupa Şampiyonu Tuğçe'ye ödül
WAKO Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu Olan Tuğçe Fedakartürk Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u Ziyaret Etti.
SPOR Haberi
Vali Aksoy'dan  Avrupa Şampiyonu Tuğçe'ye ödül

23 Ağustos - 01 Eylül 2019 tarihleri arasında Macaristan’ın Gyor kentinde yapılan WAKO Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olan Milli Takım sporcumuz Tuğçe Fedakartürk Vali  Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Ziyarete; Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Antrenörler Yılmaz Uyanık ve Milli Takım sporcumuz Tuğçe Fedakartürk katıldı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Milli Takım sporcuyu  tanıtarak, çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

VALİ TEBRİK ETTİ

Vali  Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “İlk öncelikle tebrik ediyorum. sizlerin bu başarısı diğer genç sporcularımıza örnek oluşturacaktır. Avrupa Şampiyonu olmanızdan bizlerde büyük bir memnuniyet ve gurur duyduk. Hedefiniz dünya şampiyonluğu, o noktalara gitmek ve bu noktada çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.  Bizler de sizlerin yanındayız. Bu anlamda emeği geçen antrenörlerinize, kulüp yöneticilerinize ve en önemlisi de ailelerinize teşekkür ediyoruz. Çünkü onların destekleri olmasa bu başarıyı yakalamanız pek mümkün olmaz, bu başarıda onlarında önemli katkıları var. Tekrardan tebrik ediyor, bundan sonraki başarılarınızı da arttırarak devam ettirirsiniz.  ” diyen Vali AKSOY  konuşmalarının ardından Avrupa Şampiyonu olan sporcuya  hediye vererek ödüllendirdi ve  günün anısına  fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aksoy'dan, , Avrupa, Şampiyonu, Tuğçe'ye, ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı