window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
22 Nisan 2020 - Çarşamba 11:19
 
ultrAslan Dilovası Kardeş Payı sloganıyla dağıttı
ultrAslan Dilovası tarafından, her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayı dolayısıyla ''KARDEŞ PAYI'' sloganıyla Muhtarlar ve Grup Üyeleri tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kumanyası dağıtıldı.
SPOR Haberi
ultrAslan Dilovası Kardeş Payı sloganıyla dağıttı

Ramazan ayı dolayısıyla Dilovası’nda Galatasaraylı taraftarlar maddi durumu kötü olan ailelere yardım kolisi dağıtarak örnek bir çalışmaya imza atıyor. Sarı kırmızılı takımın taraftar grubu UltrAslan Dilovası üyeleri,  ihtiyaç sahiplerini tespit etti. Aileleri kaldığı evlerinde ziyaret ederek gıda kolilerini teslim eden ultraAslan Dilovası üyeleri, ihtiyaç sahiplerinin Ramazan ayını kutladı. UltrAslan Dilovası Facebook ve diğer hesaplardan Başkan Ümit KARA tarafından yapılan paylaşımda yardımla ilgili,

Şu dakika itibari ile 50 ailemize sizlerin yapmış olduğu bağışla Ramazan kolilerini kendilerine teslim ettik.Her ailenin tüm ultrAslan Dilovası taraftar grubuna Teşekkür ve dualarını gönderdiklerini belirtmek istiyoruz. O kadar güzel dualar aldık ki iyi ki böyle bir ailenin bir parçasıyız onur duyuyoruz. Rabbim herkesin hayrını kabul eylesin. Hâla yardım talebinde bulunan ailelerimiz var Yardım kampanyamız devam ediyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ultrAslan, Dilovası, Kardeş, Payı, sloganıyla, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı