Haber Detayı
22 Şubat 2021 - Pazartesi 12:54
 
TÜBİTAK, Gebze'de personel alacak
TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı'ndan personel alım ilanı yayımlandı. Gebze’de istihdam edilecek 2 uzman yardımcısı alınacak.
EĞİTİM Haberi
TÜBİTAK, Gebze'de personel alacak

TÜBİTAK Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü (TBAE) bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacak. Uzman yardımcısı olarak alınacak iki personel için ilan yayımlandı. İlanda, bir personel için “Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar-Enformatik, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Fizik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak” şartları istendi.

Bir diğer uzman yardımcısının ise, “İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Bilgi Yönetimi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak” şartlarını yerine getirmesi şartı sunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK,, Gebze'de, personel, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı