Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 09:36
 
Tarhan; CHP, gençler ve yeni yüzlerle iktidara yürüyecek
Tarhan, 1 Mart’ta yapılacak CHP İl Kongresinde de delegenin gençlik ve yenilikten yana tavır almasını istedi. “31 Mart da, Büyükşehirleri bu anlayışla aldık, iktidara da gençler ve yeni yüzlerle yürüyeceğiz” dedi.
SİYASET Haberi
Tarhan; CHP, gençler ve yeni yüzlerle iktidara yürüyecek

KULİS HABER / CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 1 Mart’ta yapılacak İl Kongresinde, genç ve yenilikçi isimlerin adaylığını arzu ettiklerini belirtti. Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Tarhan, “CHP iktidar yürüyüşü başlatmıştır. Turkiye’nin her zamankinden daha çok CHP’ye ihtiyacı var. İktidara yeni yüzler, yeni anlayış ve gençlerle yürüyeceğiz” dedi.

CHP YENİLİKÇİ BİR PARTİDİR
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 1 Mart’ta yapılacak İl Kongresine ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Tarhan, “CHP Yenilikçi, gençlere ve kadınlara her zaman pozitif ayrımcılık tanıyan bir parti olmuştur. İlçe kongrelerimizde genç kardeşlerimiz görev almıştır. İl Kongresinde de gençlerin, yeni yüzlerin adaylığını arzu ediyoruz. Büyükşehirleri yeni yüzler, yeni söylemler ve gençlerle kazandık. İktidara yürüyen CHP’nin, Türkiye’yi de yeni yüzler ve gençlerle yönetmesini arzu ediyoruz. İktidar yürüyüşümüzde gençlerin ve kadınların etkisi büyük olacaktır” dedi.

TÜRKİYE’Yİ DE CHP YÖNETECEK
31 Mart seçimlerinde CHP’nin elde ettiği başarıya vurgu yapan Tarhan, “yerelde belediyeleri CHP’ye emanet eden Halkımız, ilk seçimlerde Türkiye’yi de CHP’li kadrolara emanet edecektir. Türkiye’nin kurtuluşu CHP’dir. Bizde CHP olarak kendimizi iktidara hazırlamalıyız. Yerel de olduğu gibi gençlere ve yeni yüzlere şans tanıyarak, iktidar yürüyüşü başlatmalıyız. Yerel seçimlerde, İlçe kongrelerimizde olduğu gibi Kocaeli İl Yönetiminde de gençlerin ve yeni yüzlerin ön plana çıkmasını istiyoruz. Delegelerimiz de bu doğrultuda adımlar atıp, tercih de bulunacaktır” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tarhan;, CHP,, gençler, ve, yeni, yüzlerle, iktidara, yürüyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı