Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 11:01
 
Mühendisler Odası Ballıkayalar için konuşacak
TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve İstanbul Şubesi, Kuzey Marmara Otolu Bağlantı Yolları Projesi kapsamında Gebze Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda kesilecek olan 17 bin ağacın kesilmemesi için basın açıklaması yapacak.
YAŞAM Haberi
Mühendisler Odası Ballıkayalar için konuşacak

Kuzey Marmara Otolu Bağlantı Yolları Projesi kapsamında Gebze’deki Ballıkayalar Tabiat Parkı'ndan otoyol geçirilmesine onay verildi. Proje için 17 bin ağaç kesilecek. Kuzey Marmara Otoyolu projesi için önemli bir tabiat güzelliği tahrip edilecek. Gebze'de bulunan Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda bulunan 17 bin ağaç, otoyol projesi için kesilecek. Gebze’deki Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda 17 bin ağacın kesilmesine yol açacak Kuzey Marmara Otoyolu Bağlantı Yolları Projesi, Mayıs ayında düzenlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında onaylandı. 

AÇIKLAMA PAZAR GÜNÜ

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve İstanbul Şubesi, Kuzey Marmara Otolu Bağlantı Yolları Projesi kapsamında Gebze Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda kesilecek 17 bin ağacın kesilmemesi için 16 Haziran Pazar günü bir basın açıklaması yapacak. Yapılacak olan basın açıklamasına, TMMOB Makine Mühendisleri Odası Gebze İlçe Temsilciliği’nin de katılıp destek vereceği öğrenildi. Gebze Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda saat 12.30 gerçekleştirilecek olan basın açıklamasına çok sayıda mühendisin ve katılımcının katılması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mühendisler, Odası, Ballıkayalar, için, konuşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı