Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 11:46
 
MHP Gebze’de yeni üyelere rozet takıldı
MHP Kocaeli İl Teşkilatı’nın gerçekleştirdiği üye katılım programı kapsamında bu hafta Gebze’de partiye üye olanlara rozetleri takıldı.
SİYASET Haberi
MHP Gebze’de yeni üyelere rozet takıldı

Gebze Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen üye katılım programına MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural ve yönetim kurulu, Gebze Ülkü Ocakları Başkanı  Talip Turanlı ve Yönetim kurulu, TÜRKAV Gebze Şubesi Başkan Vekili Ali Osman Dursun ve Yönetim Kurulu ve çok sayıda partili katıldı.
Rozet takma töreni öncesinde konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “ üye katılımı yapan samimi tek siyasi partiyiz. Büyümeye istikrarlı bir şekilde devam eden bir siyasi parti olacağız. Gençlerle diyaloglarımızı arttıran, dinleyen bir siyasi parti olmak zorundayız. MHP güçlüyse, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’de güçlüdür. Aramıza katılan yeni dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural ise üye katılım programına katılan partilileri ve yeni rozet takan üyelere teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Gebze’de, yeni, üyelere, rozet, takıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı