Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 13:54
 
Kocaeli’de ilçe ilçe Korona yoğunluk haritası
Kocaeli’de ilçe ilçe Korona yoğunluk haritası
SAĞLIK Haberi
Kocaeli’de ilçe ilçe Korona yoğunluk haritası

16 YOĞUN BAKIM HASTASI
Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar uygulamasında Kocaeli’nin Korona virüs haritası güncellendi. Dün vakaları açıklayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kocaeli’de 16 yoğun bakım hastası olduğunu da bildirmişti.

GÜNDOĞDU’DA YOĞUNLUK VAR
Yakın zamanda güncellenen haritalara göre bizlerin tedbiri elden bırakmaması gerekiyor. İzmit’te Korona virüs tehlikesi sürerken özellikle Gündoğdu bölgesindeki yoğunluk gözlerden kaçmadı.

Açıklama yok.

 

TEDBİRLİ OLMAK LAZIM
Derince ve Körfez ilçelerinde hala Korona virüs riski ciddi bir şekilde görülür durumda. Vatandaşların özellikle çarşıya çıktıkları zaman maskelerini takması gerekiyor. Hem virüsten korunmak hem de ceza yememek maske takmaktan geçiyor.

Açıklama yok.

İYİYE GİDİŞ VAR
Kartepe ve Başiskele ilçelerindeki Korona virüs yoğunluğu günden güne azalıyor. Bu her iki ilçe için de son derece sevindirici. Yine de tedbirli davranmak gerek. Öte yandan Kandıra yine en az Korona virüsün görüldüğü ilçe.

Açıklama yok.

GÖLCÜK VE KARAMÜRSEL
Gölcük’te de iyiye gidiş söz konusu. Fakat yine de rehavete kapılmamak ve tedbiri elden bırakmamak lazım. Karamürsel’deki durum bir önceki haritaya göre çok daha sevindirici. Karamürsellilerin tedbiri sürdürmeleri halinde çok daha iyi bir tablo ile karşılaşmamız mümkün.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

DİLOVASI SIKINTILI
Dilovası merkez ve Diliskelesi mahallesinde Korona virüs riski devam ediyor. Bu bölgede vatandaşların son derece dikkatli, temastan uzak ve önlemli bir şekilde hareket etmesi gerekiyor.

Açıklama yok.

EN RİSKLİ ÜÇ İLÇE GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA

İstanbul’a en yakın üç ilçemizde işler hala istenildiği gibi değil. Gebze, Darıca ve Çayırova ilçeleri en yoğun Korona virüs görülen ilçelerimiz. Bu sebeple bu bölgede hayatını sürdüren vatandaşların ilk günkü gibi tedbirlere sıkı sıkıya sarılması lazım.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

EN KOCAELİ 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli’de, ilçe, ilçe, Korona, yoğunluk, haritası,
Yorumlar
Haber Yazılımı