Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 10:03
 
KATIRCIOĞLU DİLOVASINI KARIŞ KARIŞ GEZDİ
Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun katılımıyla AK Parti Dilovası Kadın kolları SKM’nin düzenlediği programlar kapsamında Dilovası’nda kapı kapı dolaştı.
- Haberi
KATIRCIOĞLU DİLOVASINI KARIŞ KARIŞ GEZDİ

AK Parti Dilovası  İlçe Kadın Kolları, 24 Haziran seçimlerinin önemini vatandaşa daha iyi anlatmak ve destek istemek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle başta AK Parti Dilovası  İlçeKadın kolları  Başkanı Gülay Artut ve yönetimi ile vatandaş ziyaretleri, iftarlar ve teravih namazı sonrası kahve buluşmaları ile devam eden programlara TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu eşlik etti. Katırcıoğlu, Dilovası’nda  İlçe SKM’nin programları kapsamında Dilovası’nı mahallelerinde  bir dizi programa katıldı. 

“24 HAZİRAN GEÇİŞ BASAMAĞIDIR”
SKM programları kapsamında önceki gün Dilovası'nda  halkı ile buluşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu,  düzenlenen programda kadınlara ve gençlere 24 Haziran seçiminin önemin anlattı. Katırcıoğlu, ‘’ 24 Haziran ülkemiz için milat olacaktır. Milletimiz, devletimiz, bize ümit bağlayan koskoca bir coğrafya için çığır açacak bir alt yapının kurulması ancak güçlü bir yönetimle mümkün olabilir. 24 Haziran toplumumuzun daha huzurlu, istiklal ve istikbalimizden daha emin olduğumuz günlere geçiş basamağıdır. İnşallah ülkemizin önündeki engeller bir bir kaldırılacaktır’’ dedi. 

“ARADAKİ MAKAS HIZLA KAPANACAK”
Devamında teşkilat üyeleri ile birlikte Turgut Özal, Diliskelesi  Mahallesinde  SKM programına da katılarak, vatandaşlarla sohbet etti.Diliskelesinde  İftarda  konuşan Katırcıoğlu, “İçinde bulunduğumuz dünyada Türkiye bölgesinin en önemli gücü haline geliyor. Yeni dönemde Türkiye küresel bir güç olacak. Önümüzdeki dönem, erdem irade ve cesaretle Türkiye şahlanacak. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle milli gelir artacağı ve tabana daha fazla yayılacağı için gelir grupları arasındaki makas hızla kapanacak. Ekonomik kalkınma yolunda taş üstüne taş koyan herkes başımızın tacı olmaya devam edecek. Yöneticisinden memuruna, yatırımcısından esnafına ülke ekonomisine katkıda bulunan kim varsa bizi her zaman yanında bulacak” dedi.

 


“İLMEK İLMEK İŞLEYECEĞİZ”
AK Parti milletvekilleri ile milletvekili adaylarının SKM programlarına katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu , ‘’milletvekillerimizden başkanlarımıza, teşkilatımıza ve bize destek veren AK kadrolara kadar biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Büyük oyunu bozmaya devam. Biz satmaya değil, yapmaya devam edeceğiz. 2023 Türkiye’sini sizlerle ilmek ilmek işlemeye devam edeceğiz. Andımız var kıyamete kadar Türk islam sancağını taşımaya ahdımız var” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KATIRCIOĞLU, DİLOVASINI, KARIŞ, KARIŞ, GEZDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı