Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 09:58
 
Kars’a aşık oldular
GTO’nun Kars gezisi katılımcılardan tam not aldı. İş formu, Kars’a ilişkin tarihi gezi ve Sarıkamış şehitlerini anma etkinlikleri heyete unutulmaz anlar yaşattı.
GÜNDEM Haberi
Kars’a aşık oldular

ASALSEN Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Bölgemizde ki OSB Başkanları ve GTO üyelerinin katılımı gerçekleşen Kars etkinliği katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Ticaret ve dostluk köprüleri kuruldu.

DAHA ÖNCE NİYE GİTMEDİK
Gebze Ticaret Odası (GTO) Kars’a 150 kişilik ekiple bir gezi düzenledi. 3 gün süren gezinin içinde Kars’ın tarihi ve turistik yerlerini gezmek 105. Yıldönümünde Sarıkamış Şehitlerini anmak ve bölgeye ilişkin iş formu vardı. Belediye Başkanları, OSB Başkanları, ASALSEN Yönetim Kurulu Başkanı ve GTO Üyelerinden oluşan heyet Serhat Şehrini yakından tanıma imkanı buldu. Gezinin son derece verimli geçtiğini belirten GTO Başkanı Nail Çiler, “yaşadığımız güzellikler ve üyelerimizin olumlu dönüşünden sonra ‘daha önce niye buraya gelmedik’ diye iç geçirdik” dedi.

TATİL REZARVASYONU YAPTILAR
Kars’ta yapılan iş formu ve gezi sonrasında, Kars Ticaret Odası, GTO Meclisini ziyaret kararı aldı ve ilişkilerin geliştirilmesi için adım attı. Bu önemli etkinliğe imza atan GTO Başkanı Nail Çiler, “Kars’ta gerçekleştirdiğimiz iş formu ve Kars’ı tanımaya ilişkin gezi programlarımız büyük ilgi gördü. Bir çok katılımcı tatillerini Kars’ta geçirmek için rezervasyon yaptı. İpek Yolu Ticaret Hattı’nın başlama noktası olan Kars’ta ticaret yapmak için adımlar atıldı. Bunların tamımı bizi mutlu etmiştir. Biz GTO olarak rüştünü ispatlamış, Oda olarak belli başarıları yakalamış bur kurumuz. Gönül köprüleri kurarak, başka illere de katkı da sunmak bizi fazlası ile mutlu etmiştir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kars’a, aşık, oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı