Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 08:27
 
karantina günlerinde sokaktaki dostlarımızı unutmadı
İzmit Belediyesi, koronavirüs ile mücadelede sokakların zorunlu boşalması ile besin ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken sokaklardaki hayvan dostlarımızı da unutmadı.
YAŞAM Haberi
karantina günlerinde sokaktaki dostlarımızı unutmadı

Onların dili yok ama sevgisi çok
 
İzmit Belediyesi, koronavirüs ile mücadeleyi son hız sürdürürken sokaklardaki hayvan dostlarımızı da unutmadı. ‘Evde kal’ çağrısı ile boşalan sokaklarda besin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına İzmit Belediyesi ekipleri koştu. İzmit Belediyesi ekipleri, geçtiğimiz haftadan bu yana düzenli olarak yemek ve su ihtiyaçlarını karşıladıkları sokaklardaki dostlarımızla bu kez Çayırköy, Gölkent Konutları, Gölkay bölgesi ve çevresinde buluştu.
 
OYUNLAR OYNADILAR
İzmit Belediye ekiplerinin hem beslenmelerine yardımcı olduğu hem de oyunlar oynadığı sokak hayvanları sevecen tavırları personeli de duygulandırdı. Ekipler, gittikleri bölgelerde sokaklardaki dostlarımızın ulaşabileceği yerlere ekstra mama ve su bırakmayı da ihmal etmedi. Her bölgede ayrı ayrı tekrarlanan ve gün boyu süren çalışmanın karantina süresi boyunca devam edeceği duyuruldu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: karantina, günlerinde, sokaktaki, dostlarımızı, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı