Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 13:13
 
İYİ Kadınlar, Uluköylü'ye hayırlı olsun dedi
İYİ Parti Gebze Kadın Kolları teşkilatı geçtiğimiz hafta göreve başlayan yeni ilçe başkanı Burak Uluköylü'ye hayırlı olsun programı gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
İYİ Kadınlar, Uluköylü'ye hayırlı olsun dedi

Kahvaltı yaptılar İYİ Parti Gebze Kadın kollarından çiçeği burnunda İlçe başkanı Burak Uluköylü'ye hayırlı olsun programı düzenlendi. Sabah kahvaltısında ilçe binasında bir araya gelen kadınlar hem birlik beraberlik örneği sergiledi hem de yeni ilçe başkanı Burak Uluköylü'ye hayırlı olsun dedi.

Kadınsız başarı olmaz Parti binasında düzenlenen programda konuşan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, "Kadın hareketi tarih boyunca önemli. Dünyada kadının olmadığı hiç bir alanda başarı olmaz. Kadınlarımızın başımızın üzerinde yerleri var. Genel başkanımız bir kadın. Sizlere çok inanıyorum. Hep beraber güzel günler göreceğiz. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız" şeklinde konuştu. Öte yandan düzenlenen programa Uluköylü'ye eşi Hilal Uluköylü de eşlik etti. Hepimize hayırlı olsun İYİ Parti Gebze'nin başarılı Kadın Kolları Başkanı Seda Yalçınkaya Moderen partili tüm kadınlar olarak bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Moderen, "Yeni ilçe başkanımıza tüm kadınlar olarak hoşgeldin diyoruz. Burak Uluköylü başkanımıza tüm kadınlar olarak hayırlı olsun demek istedik. Kendisine gece gündüz destek olacağız. Hepimize hayırlı olsun" dedi. Üyelikler tam gaz Programın ardından yeni partililere rozetleri İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve İlçe Kadın Kadın Kolları Başkanı Seda Yalçınkaya Moderen tarafından takıldı. Ayrıca partili Meral Sertesene partililer sürpriz doğum günü düzenledi.

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Burak Uluköylü ve Seda Yalçınkaya Moderen dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Kadınlar,, Uluköylü'ye, hayırlı, olsun, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı