window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 09:13
 
İngiltere’den gelin aldık
İşletme mezunu Serçin Budak ile İngiltereli Lauren Grath, dünya evine girdi
DÜNYA Haberi
İngiltere’den gelin aldık

Budak Ailesi’ne İngiliz gelin 

 

İzmit TBMM İlkokulu’ndan emekli sınıf öğretmeni Gülhan ile Haşim Budak çiftinin oğulları Serçin Budak, İngiltereli Lauren Grath ile hayatını birleştirdi. Geçtiğimiz hafta sonu Emex Otel’de gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine giren çift, balayı için Kapadokya’ya gitti.

İNGİLTERE’DE TANIŞTILAR

İngiltere’de yaşayacak olan çiftin düğünü Türk örf adet ve geleneklerine göre yapıldı. İngiltere’den gelen kalabalık konuklara kusursuz ev sahipliği yapan Budak Ailesini dost ve akrabaları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Dumlupınar Üniversitesi İşletme mezunu olan Serçin Budak ardından Universty Of Manchester’da master yaptı. Tommy Hilfiger Manager Collage’ne mezunu olan Gelin Lauren Grath  ise Manchester The Mere Golf Resort And Spa Hotel’de Operasyon Müdürü olarak görev yapıyor. 

TÜRK VE İNGİLİZ OYUNLARI

Seçkin Budak’ın düğündeki nikah şahitliğini kız kardeşi Burçin Budak Lauren Grath’ın nikah şahitliğini ise yakın arkadaşı Catherine Murray üstlendi. Gözyaşlarını tutamayan İngiltereli güzel gelin Lauren Grath damadın ayağına basmayı da unutmadı. Serçin ile Lauren’in düğünü Türk ve İngiltere’nin karışık hareketli oyunları ile renklendi. Emex otel havuz başında gerçekleşen düğün eğlenceyi doruğa taşırken tek tek masaları dolaşan ve konuklarla özel olarak ilgilenen Serçin ve Lauren İngiltere’de yaşayacak. Çift, balayını geçirmek için ise Kapadokya’ya gitti. n Ayşe AYDIN

 

GELİN: İşletme mezunu Serçin Budak ile İngiltereli Lauren Grath, Emex Otel’deki düğün töreni ile dünya evine girdi

DAVET: Davetliler, düğün töreni sorası gelin ve damat ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İngiltere’den, gelin, aldık,
Yorumlar
Haber Yazılımı