Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 11:40
 
İLKÇEV'den Geleneksel Baba-Oğul Deniz Kampı
Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV), Kandıra Bağırganlı'da Baba-Oğul Deniz Kampı düzenledi
KÜLTÜR Haberi
İLKÇEV'den Geleneksel Baba-Oğul Deniz Kampı

50 KİŞİLİK EKİP

 

İLKÇEV’de toplanan üyeler, hazırlıkların tamamlanmasından sonra kamp alanına hareket etti. Altı kişilik gruplar oluşturan babalar ve oğullar kamp alanına ulaşınca hemen çadırlarını kurarak kamp alanına yerleşti. Kulüp önderi, 10 izci lideri, izci ve izci gönüllülerinden oluşan 50 kişilik ekiple keyifli bir hafta sonu geçirip, doğa ve denizle bütünleşerek kentte yaşamın meydana getirdiği stres ve yorgunluğu attı.

 

 

 

KEYİFLİ HAFTA SONU

 

Kamp müdürü Sıddık Ayçiçek önderliğinde sportif etkinlikler ve değerler eğitimi gibi faaliyetlerde bulunup denizde stres atan üyeler ve gençler, akşam da kamp ateşi önünde müzik eşliğinde ikramlar eşliğinde muhabbet etti. Gençler ise hünerlerini sergiledi. Sabah sporu ve doğa yürüyüşü ile devam eden kamp, denizde yapılan yüzme, deve güreşi yarışmaları, su oyunları, futbol, ve satranç etkinlikleri ile tamamlandı. Baba oğul kampına katılan üyeler ve gençlerin faaliyetlerden oldukça zevk aldığı, yeni dostluklar oluşturulduğu, var olan dostlukların da pekiştirildiği görüldü.

 

 

 

ENERJİ DEPOLANDI

 

İLKÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu, bundan sonra da pek çok faaliyete imza atmaya hazırlanan Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV) üye ve gönüllülerinin hafta sonu gerçekleştirilen deniz kampıyla hem stres ve sıkıntılardan kurtulup, hem de enerji depolayarak yeni sezona hazır olduklarını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLKÇEV'den, Geleneksel, Baba-Oğul, Deniz, Kampı,
Yorumlar
Haber Yazılımı