window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 09:32
 
İGDER,tanımaya devam ediyor
Şehri daha yakından tanımak adına Kocaeli doğa turlarını sürdüren İGDER, bu kez Gölcük ve Karamürsel’i gezdi Projeler üretmek adına şehri insanları tanımak lazım diyen idealist Gençlik Derneği üyeleri, Kocaeli doğa turunun ardından şimdi de Gölcük ve Karamürsel turu yaptı.
KÜLTÜR Haberi
İGDER,tanımaya devam ediyor

şehri Şehri tüm detaylarıyla tanıma adına gez gör turlarına devam eden İGDER üyeleri, geziye Gölcük Yazlık Ilıca Tesisleri’nden başlayıp Tarihi Kazıklı Kervan Sarayı, Saraylı Köyü, Sultan Baba Türbesi ile devam etti. İGDER’in son durağı ise Karamürsel oldu. Dernek ayrıca geçtiğimiz haftalarda yaptığı Edirne gezisiyle de sesini geniş çapta duyurmuştu.

‘BOŞ DURMUYORUZ’
Gezide konuşma yapan İGDER Başkanı Ferhat Ertem, “Öncelikle gezimize katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Başarı bir ekip işidir dernek çalışması ise bir gönül işidir hamdolsun hiç bir ayı boş geçmiyor en az iki etkinlik yapıyoruz bizler şehrimize ve tüm canlılara hizmet etmek istiyoruz ondan dolayı şehrimizi yakından tanımamız gerektiğini de biliyoruz. Şehrimizi yakından tanıyacağız dününü bugünü bilen yarını hesaplayan ve güzel yarınlar için çalışan  idealist bir gençlik yetiştireceğiz. Çünkü gayemiz idealist bir toplumdur ve biz biliyoruz ki idealist bir toplum idealist bir gençlikten geçer” dedi. n Ayşe AYDIN
YAZLIK: İGDER, Gölcük’ün değerlerinden Yazlık Ilıca’yı karış karış gezdi.
TANIDI: İGDER üyeleri, kentimizi yakından tanımak adına tarihi yerleri gezdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İGDER,tanımaya, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı