Haber Detayı
03 Ocak 2021 - Pazar 11:55
 
Hazim Özdemir Portekiz yolcusu
Dünya Karate Federasyonu bu yılın ilk önemli maçı olan Portekiz / Lizbon Karate 1 Premier League maçlarının hakem listesini yayınladı.
SPOR Haberi
Hazim Özdemir Portekiz yolcusu

2021 Yılında normalleşme yolunda çok sıkı talimatlar hazırlayarak 2021 Tokyo Olimpiyatları için eksik kalan 3 adet eleme şampiyonasının hazırlıklarını tamamlayan Dünya Karate Federasyonu bu yılın ilk önemli maçı olan Portekiz / Lizbon Karate 1 Premier League maçlarının hakem listesini yayınladı.Şubat ayının ilk haftasında Lizbon da yapılacak olan Premier League Karate 1 maçlarında Çayırova ilçesi ve Kocaeli ilinin uluslararası Dünya ve Avrupa A Klasman Karate Hakemi Hazim Özdemir de yer aldı.

Aynı zamanda Çayırova Belediyesi Karate Antrenörü de olan Çayırova'lı başarılı spor adamı Hazim Özdemir yapılan görevlendirmelerde Mart ayında Azerbaycan ve Nisan ayında Fas'da yapılacak olan şampiyonalarda da görev alacağı bildirildi. 2018 ve 2019 yıllarında Çayırova ilçesine 6 adet Karate Milli Takım sporcusu kazandıran Hazim Özdemir hakemlik kariyerinde de başarılı çizgisini Hakemlikte de sürdürüyor. Bu sene sırasıyla Lizbon , Bakü , Rabat da yapılacak olan Karate Premier League maçları ve Mayıs Ayında Hırvatistan'da yapılacak olan Avrupa Büyükler Karate Şampiyonasında da görev alacak olan Hazim Özdemir'in Haziran ayında Paris'de yapılacak olan 2021 Tokyo Olimpiyatları final Kalifikasyon maçlarında da görev alması bekleniyor.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Hazim, Özdemir, Portekiz, yolcusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı