Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 11:22
 
Gelecek Partisi Dilovası Başkanı belli oluyor
Eski Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun geçtiğimiz ay kurduğu Gelecek Partisi Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürürken, Dilovası İlçe Başkanı olarak ta tanıdık bir ismin atanacağı öğrenildi.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi Dilovası Başkanı belli oluyor

AK Parti’den ayrılarak kendi partisini kuran eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun geçtiğimiz ay kurduğu Gelecek Partisi’nde teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Kocaeli’de teşkilatlanma çalışmalarına başlayan Gelecek Partisinde, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Doğan Demir ve Gelecek Partisi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Başaran, tüm ilçelerde ilçe başkanı ve yönetimlerini oluşturmak için sıkı bir şekilde çalışıyorlar.
İLÇELERDE ÇALIŞMA SÜRÜYOR
Gebze bölgesine ağırlık veren Başaran, Gebze için sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde ise ilçe başkanı ve yönetimlerde yer alacak isimlerin kısmen belli olduğu öğrenildi. Dilovası’nda İlçe Başkanı olarak tanıdık bir isim üzerinde uzlaşıldığı öğrenildi.
GP DİLOVASI İLÇE BAŞKANI ARSLAN
2009 yılında Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından kurulan Türkiye Değişim Harekatı Dilovası İlçe Başkanlığı görevini yürüten ancak daha sonra Sarıgül’ün partiyi kapatmasının ardından isyan ederek maddi sıkıntılar yaşadıklarını ve partinin 29 bin liralık borcu nedeniyle Mustafa Sarıgül’e maddi manevi dava açan Dilmax Emlak’ın sahibi Abdurrahman Arslan’ın, Gelecek Partisi İlçe Başkanı olacağı öğrenildi. Arslan daha sonra Sarıgül’e açtığı davadan vazgeçmişti. 
İLÇE TEŞKİLATINI KURACAK
Başaran ile geçmişte Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GENÇSİAD) ardından Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneğininde (ASİAD) uzun süre birlikte hareket ettiği Abdurrahman Arslan’a İlçe Başkanı olarak Dilovası’nda ki teşkilatı kurma yetkisinin verileceği öğrenildi.   

apoo.jpg

Abdurrahman ARSLAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisi, Dilovası, Başkanı, belli, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı