Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 12:27
 
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli askere gitti
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü personellerinden Batuhan UZGUR vatani görevini yerine getirme adına, İlçe sağlık personeli arkadaşları ile vedalaştı.
SAĞLIK Haberi
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli askere gitti

SAĞLIK NÖBETİNDEN , VATAN NÖBETİNE
 
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE ASKER UĞURLAMASI
Yeni tip koronavirüs hastalarının tedavisinde tüm sağlık çalışanları büyük fedakarlıkla hizmet verdiğini dile getiren Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr.İlhan KADIOĞLU ; “ Sağlık çalışanlarımızın hepsi büyük özveri ile çalışmalarına devam ediyor. Bizler haftanın yedi günü sağlık nöbeti tutarak Gebze halkımıza hizmet ediyoruz. Askerlerimiz bizler adına vatan nöbetinde iken sağlık personelimiz de askerlerimizin geride bıraktıkları aileleri ve sevdikleri için canlarını tehlikeye atma pahasına fedakarlık sergileyerek nöbetlerine ve çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sizler vatan sathında bizler sağlık sathında halkımız için nöbetteyiz. “dedi.
TOPLU ASKER UĞURLAMASI YASAKLANDI
Genelgeyle askere gidecek vatandaşlar için toplu olarak askere uğurlama törenlerinin geçici süreliğine kısıtlandığı vurgulayan İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan KADIOĞLU yaptığı yazılı açıklamanın devamında ise koronavirüs salgınıyla mücadelede tüm kesimlerin tedbiri elden bırakmaması gerektiğine dikkat çekerek özellikle toplu olarak gerçekleştirilen faaliyetlerin salgını riskini artıracağı ve bu tür faaliyetlerin hala kısıtlama kapsamında olduğu ifade ederek Gebzeli vatandaşları bu konuda gerekli hassasiyeti göstermeye devam etmelerini istedi.
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, İlçe, Sağlık, Müdürlüğü, personeli, askere, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı