Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 07:28
 
Gebze'deki Bu şirketten alacağı olanlar dikkat!
Orman ürünleri alanında faaliyet gösteren Gebze’de kurulu Marmara Dengizekler şirketi, yaşadığı mali darboğazı aşamayınca geçtiğimiz yıl konkordato talep etmişti. Bu şirketle ilgili şimdi de alacaklıları toplanacak
GÜNDEM Haberi
Gebze'deki  Bu şirketten alacağı olanlar dikkat!

Türkiye’nin önemli orman ürünleri imalat ve satışçısı konumunda bulunan Marmara Dengizekler Orman Ürünleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited, hacizlere karşı Gebze Asliye Ticaret Mahkemesi'nden koruma talebinde bulunmuştu. Mahkeme, şirket için geçtiğimiz yıl konkordato kararı verdi.   

ALACAKLILAR ÇAĞIRILIYOR
Gebze Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 14 Ocak tarihinden başlamak üzere 1 yıllık kesin mühlet kararı verilmesi üzerine 28 Haziran tarihinde yapılan ilanla alacaklılar alacaklarını beyan için davet edilmiş, alacaklarını bildirmeyenlerin bilançoya kayıtlı olmadıkça konkordato projesi müzakerelerine kabul edilmeyeceği ihtarı yapılmıştı. Borçlu şirketten alacaklı olan ve alacaklarını bildirenler ile alacağını bildirmemekle birlikte bilançoda kayıtlı alacaklıların da iştirak edebilecekleri bir toplantı düzenlenecek. Toplantı, 29 Kasım günü Gebze Adliyesinin Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Konferans salonunda yapılacak.  

80 YILLIK ŞİRKET
Orman ürünleri alanında 4 nesildir faaliyet gösteren Marmara Dengizekler, Erzurum'da küçük bir işletmeyle ticarete başladı. 80 yılı aşkın süredir sektörde olan şirket, çoğunluğu orman ürünleri olmak üzere, MDF üzerine PVC kaplama ve laminat dolap, parke, laminat masa tablası, mutfak tezgahı imalatı yapıyor. Şirketin ayrıca İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da çeşitli üretim tesisi, depo ve satış mağazaları da bulunmakta.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze'deki, , Bu, şirketten, alacağı, olanlar, dikkat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı