Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 20:13
 
Gazeteciler boğaz turu yaptı!
Gebze Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, sosyal etkinlikler kapsamında hafta sonu Dilovası Belediyesi’nin katkılarıyla boğaz turu yaptı.
GÜNDEM Haberi
Gazeteciler boğaz turu yaptı!

Gebze Gazeteciler Cemiyeti, üyelerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Çeşitli dönemlerde eğitim faaliyetleri ve kültür gezileri gerçekleştiren Cemiyet, hafta sonuda meslektaşlarına boğaz turu etkinliğiyle stres attırdı. Dilovası Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlik ile gazeteciler tekne ile boğaz turu attılar ve güzel bir gün geçirdiler.

EĞLENCELİ GÜN GEÇİRİLDİ

Dilovası Belediyesi Başkan  Vekili Celal Çelik,Başkan Yardımcısı Sinan Yaşar, Gebze  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz,Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun basın mensupları ve ailelerinin katıldığı tekne ile boğaz turu için Gebze'den otobüslerle Üsküdar Sahilinden tekneye binildi. Çeşitli ikramlar ve müzik eşliğinde gazeteciler İstanbul boğazının güzelliği ile büyülendiler. Bir yandan gezinin keyfini süren gazeteciler diğer yandan da bol bol sohbet ederek eğlenceli bir gün geçirdiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteciler, boğaz, turu, yaptı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı