Kocaeli
Kocaeli'de yasak uygulanmaya başlandı, sokaklar boş kaldı
TGF
TGF'den Acı Reçete; Anadolu Basını Virüsten kurtulamaz
İzin belgesi olmayanların şehir dışına çıkışlarına izin verilmedi
İzin belgesi olmayanların şehir dışına çıkışlarına izin verilmedi
Kocaeli
Kocaeli'de trak tedbirleri masaya yatırıldı
Kocaeli Valiliği
Kocaeli Valiliği'nden Sarkuysan fabrikasında inceleme!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Anibal Anadolu Lisesi’nden alkışlanacak başarı!
Anibal Anadolu Lisesi’nden alkışlanacak başarı!
İbrahim Şahin’den duygulandıran şiir
İbrahim Şahin’den duygulandıran şiir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
MHP DİLOVASI BAYRAMLAŞTI
MHP DİLOVASI BAYRAMLAŞTI
Çayırova bayramlaştı
Çayırova bayramlaştı
Haber Detayı
16 Haziran 2018 - Cumartesi 13:59
 
EKİNCİ, GEBZE’Yİ SOKAK SOKAK GEZİYOR
AK Part Kocael Mlletvekl Adayı Avukat Ufuk Eknc, 24 Hazran seçmler çn tempoyu yce arttırdı. Öncek gün Gebze’de vatandaşlarla buluşan Eknc, Gebze’y sokak sokak gezerek destek sted. AK Part Kocael Mlletvekl Adayı Avukat Ufuk Eknc, öncek gün Gebze’de seçm çalışmasına katıldı. Gebze’y karış karış geze ve bütün mahallelere gden Eknc, çalışma temposunu da arttırdı.
SİYASET Haberi
EKİNCİ, GEBZE’Yİ SOKAK SOKAK GEZİYOR

 

İNÖNÜ VE KÖŞKLÜÇEŞME’DE ESNAFLA BULUŞTU 

Gebze’de Köşklüçeşme Mahalles esnafını zyaret eden Mlletvekl Adayı Eknc, esnafın sorunlarını ve taleplern dnled. Ardından İnönü Mahalles’nde esnaf zyaret yapan Eknc, esnaflarla tek tek görüşerek stek ve sorunlarını dnled. Köşklüçeşme Mahalles’nde bulunan Şeht Kadr Kasa Parkı’nda vatandaşlarla da buluşan Eknc, AK Part hükümetlernn yaptığı craatları ve seçm beyannamesn anlatarak destek sted. Aynı şeklde İnönü Mahalles’nde bulunan Eşref Btls Parkı’nda da vatandaşları zyaret eden Eknc, Gebze’nn adayı olduğunu fade ederek Gebzellerden AK Part’nn lstesne sahp çıkmalarını sted. Amelyat olan Gebze İlçe Mll Eğtm Müdürü Şener Doğan’ı evnde zyaret ederek geçmş olsun dleklernde bulunan Eknc, Türkye Gençlk Vakfı (TÜGVA) Gebze Şubesn de zyaret ederek vakıf çalışmaları hakkında blg aldı. Krazpınar Mahalles’ndek TOKİ konutlarında ev toplantısına da katılan Eknc, mahalle saknlernn sorunlarını dnled.

GİRESUNLULARLA İFTAR, TAKSİCİLERLE SAHUR…

Erken saatlerde seçm çalışmasına başlayan ve Gebze’y mahalle mahalle, sokak sokak gezen Eknc, sahur vaktne kadar vatandaşlarla ç çe oldu. Hasta ve tazye zyaretlernde de bulunan Eknc, orucunu Kocael Gresun Dernekler Federasyonu’nun ftar programında açtı. Başbakan Yardımcısı Fkr Işık’la brlkte ftara katılan Eknc, daha sonra Ardahan Çıldır Karakale Köyü Derneğ’nde çay sohbetne katılarak hemşerleryle buluştu. Teravh namazından sonra se AK Part Gebze Gençlk Kolları’nın Cumhuryet Mahalles’nde düzenledğ Genç Kürsü programında gençlere br araya geld. Sahura kadar gençlern sorularını yanıtlayan Eknc, sahuru se Gebze bölgesnde faalyet gösteren taksc esnafıyla brlkte yaptı. Başbakan Yardımcısı Fkr Işık ve Gebze Beledye Başkanı Adnan Köşker’n de katıldığı sahur programında taksclerle fkr alışverşnde bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EKİNCİ,, GEBZE’Yİ, SOKAK, SOKAK, GEZİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı