window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} g
Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 17:38
 
Durmuş: Kocaeli'de AVM’lerin açılmaması gerekiyordu
AVM, lerin açılmasıyla ilgili konuşan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş,” Bence AVM’lerin açılmaması gerekiyordu. Çünkü vatandaşlar AVM’lere alışverişe değil gezmeye gidecek.
EKONOMİ Haberi
Durmuş: Kocaeli'de AVM’lerin açılmaması gerekiyordu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı normalleşme sürecin kararı doğrultusunda esnaf 11 Mayıs itibariyle dükkan açacak ve AVM’ler belli saat aralıklarında hizmet verebilecek. Bu kararı değerlendiren Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş şu ifadelere yer verdi: “Normalleşme sürecinde hem esnafın hem de vatandaşın çok dikkatli olması lazım. Özellikle AVM’ler de sosyal mesafeye dikkat edilmeli. Normalleşme süreci kararı güzel bir karar, artık esnafın dayanacak gücü kalmamıştı. 

AVM’LERİN AÇILMAMASI GEREKİYORDU

Berber, kuaför, lokantacı ve kahveci son demlerini yaşıyordu. Bu kararı zaten bekliyorduk. Esnafımız hem psikolojik hem de ekonomik açıdan sıkıntıdaydı. Bence AVM’lerin açılmaması gerekiyordu. Çünkü vatandaşlar AVM’lere alışverişe değil gezmeye gidecek. 11 Mayıs’tan sonra kişisel tedbirlere ve dezenfekteye dikkat etmeliyiz. Her şey bitmiş değil. Her gün çevremizde ki vatandaşların koronavirüse yakalandığını görüyoruz.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Durmuş:, Kocaeli'de, AVM’lerin, açılmaması, gerekiyordu,
Yorumlar
Haber Yazılımı