Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:09 Bu haber 1341 kez okundu
 
Dilovası sevdamızı kimse parayla kıyaslayamaz
Dilovası Belediyespor’da sular durulmuyor. Takım kaptanları Osman Durmuş ve Gürsel Taşan’ın siyasi nedenlerden dolayı kulüpten dışlandığı iddiası Dilovalı futbolseverlerin tepkisini çekerken, 2. kaptan Taşan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulundu. Taşan, "Dilovası sevdamızı kimse parayla kıyaslayamaz" dedi.
SPOR Haberi
Dilovası sevdamızı kimse parayla kıyaslayamaz

Taşan paylaşımında şu ifadelerde bulundu, “Sevgili Dilovası halkı, Dilovası Belediyespor taraftarları, ben ve Osman Durmuş kardeşimin kulüp tarafından dışlanma haberlerine karşı yönetimin yalanlama haberlerine cevap vermek istedik. Yönetimden Halit Ekici’yi aradığımda bana söylediği cümle; -Geçen sene seçim sürecinde bizi zora soktuğunuz için yönetim sizi istemiyor-oldu. Oysaki bu süreçte yönetimden herkesi defalarca aramama rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. En son Belediye başkanı Hamza Şayir’in desteğiyle bu ihtiyaçlar giderildi. Bu konuda kendisine teşekkür ederiz.

PARAYI SAHİPLENDİLER
Mevcut yönetim önceki sezonlardan kalan 195 bin liralık çek olayını kapattırıp, bu paraya sahiplenmişlerdir. Bunu ispatladığımızda ise önceki dönem belediyeden verilen temlik (55 Bin TL) sözü halen ödenmemiş olup icra yoluna gidilmiştir. Bahsedilen küme düşürme sözlerine gelince; gecen sezon antrenmanlara susuz çıktık, yağmurluksuz, çorapsız çıktık ama yine de takım halinde finale kadar yükseldik. Bugün eğer şampiyonluktan olmuşsak bunun tek sebebi yönetimdir. Kimse bizim kadar Dilovasını sevemez. Yeri geldi parasız oynadık, oynamaya da devam ederiz. Ama kimse bizim Dilovası sevdamızı parayla kıyaslayamaz. Bu yönetim gitsin yine parasız oynamaya razıyız. Son söz olarak Dilovası Belediye Başkanı sayın Hamza Şayir’den Dilovası gençliğine ve bizlere sahip çıkmasını istiyoruz. Bize destek veren tüm halkımıza teşekkür ederiz….”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, sevdamızı, kimse, parayla, kıyaslayamaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı