Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 18:31
 
Dilovası'nda Karate şöleni
6 Ocak 2020 Pazartesi günü Dilovası Polisan Kapalı spor salonunda yapılan Kocaeli ili Gençlik ve Spor İl müdürlüğü Okul Sporları Gençler A ve B gurupları Bay-Bayan Karate müsabakaları yoğun bir katılım ve İlçe protokolünün yoğun katılımı ile yapıldı.
SPOR Haberi
Dilovası'nda Karate şöleni

Dilovası Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Babaoğlu'nun maçın başından sonuna kadar Sporcu,Hakem ve Antrenörlere gösterdiği mükemmel evsahipliği ve mükemmel organizasyon tüm katılımcılar tarafından takdirle karşılandı.

Müsabaka bitiminde dereceye giren sporcuların madalyaları Polisan Holding Direktörü Selçuk Denizhan,Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Nüfus Müdürü Hasan İstif , Milli Eğitim Şube müdürü Doğan Yıldız, Dilovası İsu müdürü İsmet Bey ve Polisan Ortaokulu Müdürü Engin Hızlı tarafından takdim edilirken maç sonunda ilimizi Guruplarda temsil edecek sporcular seçilmiş oldular.
 
Kocaeli Karate İl Temsilcisi Eyüp Kararaslan Dilovası Gençlik ve Spor ilçe müdürü Murat Babaoğlu'na verdiği destek ve gösterdiği sıcak ilgi için tüm Kocaeli Karate Camiası adına teşekkür ederken Dilovası ilçesinin daha büyük organizasyonları hakettiği belirtti.
Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve basketbol sahası
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve basketbol sahası
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Ismet Tpl ve Doğan Yıldız dahil, ayakta duran insanlar ve basketbol sahası
Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası'nda, Karate, şöleni,
Yorumlar
Haber Yazılımı