Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 17:14
 
Dilovası’na veda eden Şube Müdürlerine başarı belgesi
Milli Eğitimde 2 yıldır yapılmayan rotasyon uygulaması bu yıl yeniden yapılma kararı alınmıştı. Kocaeli genelinde birçok şube müdürünün yeri yavaş yavaş değişmeye başlarken, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de bu değişimden nasibini almaya başladı.
EĞİTİM Haberi
Dilovası’na veda eden Şube Müdürlerine başarı belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan karar göre, mevzuat gereği rotasyona tabi olan şube müdürlerinin yerleri değişmeye başladı. Yapılan değişiklikler içerisinde Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan Şube Müdürlerinin de yerleri değişti.

YILDIZ KASTAMONU’YA GİDİYOR

Uzun bir süredir Dilovası İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürüten Doğan Yıldız yapılan değişikliklerle Kastamonu’nun Küre İlçesi Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandı. Dilovası MEB’de görev yapan Şube Müdürü Fatih Eren’inde önümüzdeki hafta atamasının belli olacağı bildirildi. Dilovası MEB’den ayrılan Doğan Yıldız ve Fatih Eren’in yerine ise gelecek olan isimlerin önümüzdeki haftalarda belli olacağı öğrenildi.

KAYMAKAM ALKAN'DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

İlçeden ayrılan Yıldız ve Eren ise Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay ile birlikte veda ziyareti gerçekleştirirken, Kaymakam Asım Alkan, şube müdürleri Yıldız ve Eren’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

whatsapp-image-2020-06-17-at-16.48.59.jpeg

VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Dilovası’na veda eden Şube Müdürleri Doğan Yıldız ve Fatih Eren için akşam saatlerinde ise veda yemeği düzenledi. Hereke Marina Kafe de düzenlenen veda yemeğine Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay ve okul müdürleri katıldı. Sosyal mesafenin sağlandığı yemekte Yıldız ve Eren çalışma arkadaşlarından helellik isterken, Kaymakam Alkan ve Balay’da Yıldız ve Eren’e başarılar dilediler.

whatsapp-image-2020-06-18-at-00.08.52.jpegwhatsapp-image-2020-06-18-at-00.08.51-(1).jpegwhatsapp-image-2020-06-18-at-00.08.50.jpegwhatsapp-image-2020-06-18-at-00.08.51.jpeg

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’na, veda, eden, Şube, Müdürlerine, başarı, belgesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı