Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 20:25
 
Dilovası Emniyet Müdürü Uğur göreve başladı
Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Mesut Uğur göreve başladı
ASAYİŞ Haberi
Dilovası Emniyet  Müdürü Uğur göreve başladı

Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş'in Ağrı'ya atanmasının ardından yerine atanan yeni Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Mesut Uğur, ayağının tozu ile tanışma ziyaretlerine başladı. Sabah saatlerinde Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'i  makamında ziyaret eden Uğur, Alkan ve şayir ile bir süre sohbet etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Alkan ve Şayir , ülkenin ve ilçenin huzuru ve güvenliği için görev yapan emniyet teşkilatının her kademesinde ki personelin kendileri için değerli olduğunu vurgulayarak, “Öncelikle yeni görev yerinizin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Halkımızın can güvenliği ve huzuru için görev yapan siz emniyet mensuplarına her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır. Zaman zaman yaşanan atamalar ile ilçemize yeni arkadaşlar atanabiliyor. Sizde onlardan birisiniz bizde sizlere yardımcı olmak ve güzel hizmetler edebilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Hep birlikte daha huzurlu ve güvenli bir Dilovası için çalışacağız”dedi.

MESUT UĞUR KİMDİR?

Darıca'da Emniyet amiri  Mesut Uğur bölgemizde uzun yıllardır emniyet amirliği görevini yürüterek çok sayıda başarılı  çalışmalara imza attı. Her kesim tarafından sevilen Mesut Uğur  teşkilat bünyesinde yapılan tüm sınavlardan başarılı not alınca 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etmişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Emniyet, , Müdürü, Uğur, göreve, başladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı