Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 13:29
 
Dilovası Belediye Başkanı Makam arabasını sattı
Dilovası eski belediye başkanı Ali Toltar Skoda marka makam aracı yerine 2016 model Audı A6 marka araç kullanmaya başlayınca hem Dilovası kamuoyunda çokca tartışılmış hem de basına haber olmuştu..
SİYASET Haberi
Dilovası Belediye Başkanı Makam arabasını sattı

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir 2016 model Audı A6 marka bu lüks makam aracını sattırdı ve bu satıştan elde edilen yüzbinlerce liralık gelirin tamamı ile Dilovasında okuyan binlerce öğrencinin önümüzdeki hafta başlayacak olan yeni eğitim yılı için kırtasiye, giyim vs ihtiyaçlarını karşıladı..
Başkan Şayir yaptığı açıklamada "2019 yeni eğitim yılı için bu daha başlangıç. Eğitime ne kadar önem verdiğimi biliyorsunuz. İlerleyen günlerde Dilovasındaki 11.300 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıyorum dedi..
Audı A6 marka makam aracının satışından sonra kendisinin hangi araca bindiği şeklindeki sorumuza da cevap veren Başkan şayir "Belediyemiz uhdesinde bulunan kiralık araçlara biniyorum. Kiralık bir Skoda aracımız var genelde ona biniyorum. Hafta sonları ise kendi özel aracımı kullanıyorum" dedi.. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Belediye, Başkanı, Makam, arabasını, sattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı