Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 17:40
 
Dilovas'nda Masa tenisi ödül töreni yapıldı
2019-2020 Sezonu Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasında sporcular ödüllerini aldı.
SPOR Haberi
Dilovas'nda  Masa tenisi  ödül töreni yapıldı

2019-2020 Sezonu Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Masa Tenisi ilçe birinciliği Küçük Kız-Erkek müsabakaları Dilovası Spor Salonumuzda yapılan ödül töreni ile sona erdi.  Masa Tenisi Turnuvası boyunca yapılan tüm maçlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından görevlendirilen resmi hakemler tarafından yönetilerek adil müsabakaların oynanması sağlandı.  

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

İki gün süren müsabakalar boyunca renkli görüntülere sahne olan Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde dereceye girenlerin belli olması ve yapılan ödül töreniyle sona erdi. Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini  Dilovası Gençlik Hizmetleri ve Spor  Müdürü  Murat Babaoğlu verdi. 

Dilovası Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Murat Balay;  Müsabakalara Katılan tüm Okullarımızın İdareci, Öğretmen, Öğrencilerine ve müsabakaları yöneten hakem arkadaşlara teşekkür ederiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovas'nda, , Masa, tenisi, , ödül, töreni, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı