Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 11:19
 
Darıca Pazarcı esnafından örnek davranış
Darıcalı Pazarcı Esnafı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Darıca Bir Umut Engelliler Derneği’ne 3 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundular.
GÜNDEM Haberi
Darıca Pazarcı esnafından örnek davranış

 

 

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Darıca’da bulunan Pazarcı Esnaflar örnek bir davranışı imza attı. Darıca’daki pazarcı esnafı yardıma muhtaç engellilere verilmek üzere Darıca Bir Umut Engelliler Derneği’ne 3 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundular. Pazarcı esnafı adına bağışta bulunan pazarcı esnaflarından Hicaz Atsız ve Cezmi Çeçen açıklamada bulundular. Pazarcı esnaflarından Hicaz Atsız ve Cezmi Çeçen yaptıkları açıklamada, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Pazarcı esnafı engelli vatandaşlarımızla ilgili olarak ne yapabilirizi düşünüyorduk.

DAHA DUYARLI OLACAĞIZ

Engelli vatandaşlarımızı küçük de olsa bir yardımda bulunmak istedik. Bu konuyla ilgili olarak Darıca Bir Umut Engelliler Derneği Başkanı Melek Arıkan ile iletişime geçtik. Melek Arıkan da yardıma muhtaç engelli vatandaşlar için tekerlekli sandalye ihtiyaçları olduğunu bizlere bildirdi. Bunun üzerine pazarcı esnafı olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Darıca Bir Umut Engelliler Derneği’ne 3 adet tekerlekli sandalye bağışında bulunduk. Pazarcı esnafı olarak buna benzer günlerde daha da duyarlı olacağız” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Pazarcı, esnafından, örnek, davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı