Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 09:08
 
Darıca Kaymakamlığı'ndan Elazığ'a yardım
Elazığ ve çevresinde geçtiğimiz haftalarda meydana gelen depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. Darıca Kaymakamlığı topladığı yardım malzemelerini dün bölgeye yollarken Darıca Kaymakamı Ömer Karaman “Bu millet zor günlerin insanıdır, yaralar sarılacaktır” dedi.
SİYASET Haberi
Darıca Kaymakamlığı'ndan Elazığ'a yardım

Elazığ ve çevresinde geçtiğimiz haftalarda meydana gelen deprem sonrasında yaralar sarılmaya devam ediyor. Bölgedeki depremzedelere bir yardımda da Darıca Kaymakamlığından geldi. Yardım malzemeleri dün deprem bölgesine gönderilirken Darıca Kaymakamı Ömer Karaman kaymakamlık binası önünde bir konuşma yaparak yardımda bulunan tüm STK, dernek ve hayırseverlere teşekkürlerini sunduğunu ve “Yardımlarımızı Allah kabul etsin” dedi.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Biz büyük bir aileyiz diyen Kaymakam Karaman, “Tüm derneklerimize, tüm STK temsilcilerimize ve hayırseverlere teşekkür ederiz. Valilikten böyle bir yardım çağrısı aldık. Üzerimize düşeni yaptık. Çok kıymetli bir kampanya oldu. Oradaki acıların ortağıyız. Depremzede vatandaşlarımızın yanındayız. Bu millet zor günlerin insanıdır, yaralar sarılacaktır. Herkesin desteklerinden dolayı teşekkür ederim, kayıplarımıza Allahtan rahmet kalanlara şifa diliyorum” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Kaymakamlığı'ndan, Elazığ'a, yardım,
Yorumlar
Haber Yazılımı